Wpis z mikrobloga

Najdłuższy wpis w historii mojego bloga właśnie wjechał na stronę - prawie 30.000 znaków o organizacji wyjazdu na Malediwy!

Zapraszam na FB i IG

We wpisie wziąłem głównie pod uwagę wyjazd na lokalną wyspę, czyli taki sposób, w jaki ja zwiedzałem ten kraj - wspominam co nieco o resortach i cenach tylko dodatkowo. Ktoś pytał czym różni się organizacja wyjazdu na Malediwy od wyjazdu do Wąchocka - rzeczywiście, nie musi się bardzo różnić, ale z tego wpisu dowiesz się:

- ile wydasz na bilet lotniczy,
- jakie ceny czekają Cię na miejscu,
- z jakich wycieczek warto skorzystać,
- jak dopłynąć do hotelu wolno i tanio, albo szybko i drożej,
- którą wyspę wybrać,
- kiedy lecieć na Malediwy,
- czy trzeba się szczepić i na co uważać.

Nie ma tam żadnej tajemnej wiedzy, a jedynie ta dostępna w internecie, ale zgromadzona w jednym miejscu i na świeżo po wyjeździe. Do tego trochę zdjęć z mojego wyjazdu ;) Link poniżej:

Jak zorganizować wyjazd na Malediwy na własną rękę i ile to kosztuje?

----------

TL;DR dla tych, którzy chcą znać koszty a nie chce im się klikać:

W dwie osoby przez tydzień wydaliśmy na miejscu mniej więcej 2000 PLN. W cenie jedzenie, hotel, kilka wycieczek, prom w jedną i motorówka w drugą stronę - kwota nie uwzględnia biletów lotniczych, bo lecieliśmy najpierw do Dubaju, potem na Sri Lankę, dopiero na Malediwy i dalej do Singapuru.

----------

Na prośbę użytkownika @silentpl dorzucam kod zniżkowy na darmową wysyłkę do sklepu, w którym możesz kupić moją książkę "Jak Zaplanować Podróż":

KOD: EZAYVSTE

Link do sklepu - książka JZP

Kupon jest ważny do 30.10 :) Jeśli chcesz wysyłkę paczkomatem, podaj mi numer paczkomatu w wiadomości przy zakupie.

----------

No i ostatnia rzecz - jeśli chcesz, żeby wołać Cię do kolejnych wpisów, zapisz się na MirkoListę:

Kliknij tutaj, żeby być wołanym do kolejnych wpisów

Albo po prostu zaplusuj pierwszy komentarz, jeśli nie chcesz logować się przez MirkoListy.

----------

#zwtravel

małe #pokazmorde #malediwy

#podroze #podrozujzwykopem
Pobierz zbigniew-wu - Najdłuższy wpis w historii mojego bloga właśnie wjechał na stronę - pra...
źródło: comment_oBw18U9oP9VIbDU60wh68MOC7vLlnGDc.jpg
  • 126