Wpis z mikrobloga

Jestem tutaj, by wyrazić swój zawód online'm. Domyślałem się, że jest to potężny grind, ale w życiu nie spodziewałem, że to będzie aż taka masakra. No serio, trzeba zapłacić 16 sztabek złota, by mieć dostęp do czegoś, dzięki czemu będzie w tej grze co robić? Dodatkowo, te bezsensowne blokady niektórych rzeczy, pokroju broni w zależności od poziomu. Mam wrażenie, że w tym trybie wszystko ma za zadanie wymusić sięgnięcie do portfela. I w sumie zrobiłbym to, gdyby nie moje pragnienie dostania DLC singlowego, przez co nie wrzucę im ani dolara do skarbonki, dopóki chociaż nie zapowiedzą chociaż jednego ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jak ktoś z Was ma sprawdzony sposób na zarabianie milionów dolców i sztabek, to niech podrzuci. Zagram jeszcze przez kilka dni, może się przekonam, a nie wrócę przechodzić fabułę po raz trzeci ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#reddeadredemption #xboxone #januszegamingu
  • 2
  • Odpowiedz
@Angmac: Ja również jestem zawiedziony tym trybem ... Klimat tej gry jest niesamowity ale sama rozgrywka fatalna ... jak wychodziło GTA Online to pamiętam że nie mogłem się oderwać od tego a tutaj patrze tylko żeby dobić poziom i wyłączyć.
  • Odpowiedz