Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dekadentdekady: O co w tym chodzi? Ostatnio chyba w prawdzie siatki też o tym wspominali, ale z tego co zrozumiałem trzeba być na bieżąco i regularnie wchodzić, a niekiedy czas mi na to nie pozwala. Ale chętnie się pobawię nawet jakbym miał być ostatni, tylko prosiłbym o info co i jak :)
@1_login_1: No więc w skrócie: Masz chyba 27 mln na start i twoim zadaniem jest złożyć drużynę z 12 zawodników. Musisz zwracać przy tym uwagę na to kto z kim gra w realu w danej kolejce, czy w drużynach są jakieś kontuzje, jak spisują się zawodnicy itp. Twoi zawodnicy dostają punkty w zależności od tego jak zagrają ich realni odpowiednicy. Punktacje i pozostałe zasady masz tutaj: https://pls.wygrajsiatkarskalige.pl/pl/page/howto Nie zrób tylko błędu,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dekadentdekady: Ok, ale to powiedzmy jak wybiorę sobie 12 zawodników na początku to oni są cały czas w mojej drużynie? Czy przed każdą kolejką muszę wybierać zawodników? Bo jeśli muszę ustawić skład co kolejkę to dla mnie słabo, ale jeśli mam swój skład i przez np. kontuzję będzie punktował mój rezerwowy i tylko stracę trochę punktów przez niższą klasę zawodnika to spoko