Wpis z mikrobloga

@darkshadow: ja jestem 2 tyg po zabiegu. Istny horror. Ból nie do opisania zaczał się 3 dni po zabiegu. Dopiero kilka dni temu zaczeło się normować. Chcesz sie coś dowiedzieć więcej daj znać.
@darkshadow: normalne uśpienie. Zasypiasz i budzisz się po wszystkim. Tutaj nie ma żadnego strachu. Najgorsza jest rekonwalescencja. Będę to niemile wspominał. Ból przy każdym przełknięciu śliny, dwa rodzaje leków przeciw bólowych, ból od gardłą po uszy. Generalnie źle to przeszedłem. Teraz tylko czopki przeciw bólowe biorę.
@IronHide: o to dobrze wiedzieć że usypiają i nic się nie pamięta z tego momentu, a byłeś prywatnie czy na nfz w sensie w szpitalu? a i byłeś najedzony przed? rozumiem bo później nic nie można zjeść przez kilka dni tylko jakieś papki? Dzięki za odpowiedzi ja najbardziej się bałem że będę miał to robione na żywca..
@darkshadow: nfz - czekałem 3 lata na zabieg. 6h przed zabiegiem na czczo. Po zabiegu 2ty tylko woda, zupki, papki. Teraz sie nie zszywa tylko wypala. Wiec gardło to jedna wielka wypalona rana z opatrunkiem.
@IronHide: No co Ty ja ważę 60kg przy wzroście 175 nie mam z czego chudnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już któryś raz z kolei słyszę że ktoś długo czeka nie wiem gdzie Wy czekacie ja jak się zapisałem na wycięcie to termin mam za miesiąc tylko patrzę na https://terminyleczenia.nfz.gov.pl

A to czemu zalecili Ci wycięcie?
Ja mam duże krypty i częste anginy ropne ogólnie jeden migdał jest
@IronHide: Strasznie długo Ci to widzę się goi.. ja już nie mogę z "zapachem" #!$%@? mnie to strasznie.. a no i choroby ledwo wyjdę na dwór przy takiej pogodzie i jestem chory mam 39 stopni na drugi dzień nie mogę normalnie pracować.. (,)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kanzen: nie usunęli dostałem się do innego lekarza ten mi powiedział żebym nie wycinał dosiadłem leki ktore bralem miesiąc i mi przeszło całkowicie migdałki zmalały angina minęła i już od tamtej pory czyli ponad rok nie miałem problemów z tym