Wpis z mikrobloga

Myślę że cała ta "wielka miłość / zauroczenie" Natanem to ściema pod publiczkę i pseudogra aktorska Ewy a kto wie czy nie jakiś układ z Kamilem skoro się znają i pewnie potrafią porozumiewać w taki sposób aby zwykła gawiedź nie wiedziała o co chodzi. I w ten sposób kolejna osoba zostanie wyeliminowana.

Żeby nie było nie jestem i nigdy nie byłem za Waflem, choć początkowe 2 tygodnie programu podobał mi się układ PZBB i (Kamil, Mateusz, Dawid). Jednak stając tak z boku to Kamil ma natomiast cechy które mnie irytują (o ile nie jest to celowe i nie jest to jego gra), ale ma też mnóstwo pozytywnych cech (szarmanckość, inteligencję, poczucie humoru - choć czasem natarczywe). I choć Kamil raczej tego nie wygra, bo ma tyluż zwolenników co przeciwników, to mam nadzieję że dojdzie do FINAL 4 a po drodze jeszcze sporo #!$%@? i obnaży ludzkiego zakłamania oraz przejdzie do historii jako ten, który od niemal początku będąc co tydzień nominowanym doszedł do finału

Na koniec w linku filmik do Showreel'a Ewy jakby ktoś jeszcze nie widział i oczywiście Dzień dobry niedzielo, Dzień dobry Polsko i Dzień dobry Wykop

https://youtu.be/mCIFj41__Hk

#bigbrother
  • 3