Wpis z mikrobloga

Odpal CFW na Switchu, zainstaluj RetroArch i będziesz miał NESa, SNESa, GB, GBC, GBA, N64 i 30 innych systemów...


@Tesseract: #!$%@? ziomix, masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Pytałem o CFW na swticha czy o nesa mini? Jesteś jak ci ludzie, którzy przy pytaniu od switcha pisżą kup pc'ta/kup gówno androida ()

Pomijam już kwestię z iloma niedogodnościami się wiąże odpalanie tych #!$%@? CFW.
@Kryspin013 Bo zaraz udaru dostaniesz z tych emocji ( ͡º ͜ʖ͡º)
#!$%@? ziomix, jak jesteś jednym z tych co się brandzlują do znaczka N płacąc kilka stów za emulator kilku starych gierek to sobie kup i nie pytaj.
Jak ci zależy na wygodzie i dostępie do pełnej biblioteki starych gier to podałem alternatywe.

#!$%@? ziomix, jak jesteś jednym z tych co się brandzlują do znaczka N płacąc kilka stów za emulator kilku starych gierek to sobie kup i nie pytaj.


@Tesseract: No właśnie nie jestem dlatego rozkminiam. Mimo, wszystko wciąż wychodzi na to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

Jak ci zależy na wygodzie i dostępie do pełnej biblioteki starych gier to podałem alternatywe.


Z tą alternatywą to, żeś #!$%@?ł. Praktycznie wszystko będzie lepsze
nikt mnie nie zbanował


@Tesseract: Wow, byłem ciekawy czy zniżysz się do tego pozomu by stosować dowody anegdotyczne i o dziwo tak.

nie widzę lepszej alternatywy do przenośnego emulowania


@Tesseract: 3DS, PS Vita, nawet bieda androidy z retroarchem. Mniejsze, dłużej na baterii trzymają, większa ilość wspieranego softu a do tego nawet sporo tańsze. A na rynku jest jeszcze od #!$%@? dedykowanych rozwiązań wliczając w to takie, które nawet dumpują kartridże
@Kryspin013 Tyle, że tu mam jeden sprzęt zarówno do najnowszych gier jak i do emulacji, a nie żongluje kilkoma.
Retroarch na PSV działa jak kupa, a bieda androidy i wygodę ich użytkowania pozostawię bez komentarza. Chińskie pseudo konsolki to też przeważnie dziadostwo, a te godne uwagi kosztują niewiele mniej niż Switch.
Zresztą Switcha mam głównie dla gier Switchowych, a RetroArch na CFW jest po prostu miłym dodatkiem.
Tyle, że tu mam jeden sprzęt zarówno do najnowszych gier jak i do emulacji, a nie żongluje kilkoma.


@Tesseract: A jak będziesz chciał wejść w sklep albo odpalić online to nie żonglujesz?


RetroArch


@Tesseract: RetroArch na switchu też nie działa jakoś super.
@Kryspin013 A skąd ja mam wiedzieć jakiego ty masz Switcha? Kiedyś pisałeś, że masz starego więc napisałem.
NES mini to dla mnie żerowanie na sentymencie i nic więcej.
Jak ktoś nie ma na co kasy wydawać i chce sobie postawić w gablotce obok sterty innych konsol to spoko.
Jak ktoś chce po prostu emulować stacjonarnie, to RetroPie się do tego świetnie nadaje.
A skąd ja mam wiedzieć jakiego ty masz Switcha?


@Tesseract: I dlatego właśnie przyszedłeś rzucać te genialnie trafione rady z dupy o cfw w wątku o nesie classic skoro nawet nie wiesz jakiego mam switcha. Tytan intelektu kurła xD

Dobra szkoda strzępić ryja xD