Wpis z mikrobloga

@Jomahajomaso pokaż co piszą liderzy innych partii. Oni w ogóle praktycznie nic nie piszą, bo z każdym zdaniem by się kompromitowali, Janusz ma wyjebke. Nawet jak czasem coś palnie to jest to znikomy procent wpisów. Zresztą Janusz ma odpowiadać za wypowiedzi swoich sympatyków? Od tego jest wolność, żeby mogli sobie pisac o dupie marynie ale, żeby siłą nie narzucali tego jak robi to homopropaganda na ulicach czy szkole.
@Jomahajomaso: odzywa się w tobie typowa postawa ciemnego wyborcy, demokraty: głosuje na PO bo na PIS głosują katole, głosuje na PIS bo na PO głosują homosie, #!$%@? że obie te partie jebią mnie na kase liczy się, że czuje ciepło i komfort, że pośród głosujących na moją partie nie ma ludzi skrajnych

To również błąd uważać, że takich osób ze skrina jest pośród wyborców Korwina większość, im się tylko chce pisać
@Tofinen: On w tym swoim poście pod którym piszą się skompromitowal kolejny raz. @nigdy_nie_zylem: Co? Przecież nie głosowałem na PiS ani PO. Od razu wyzywasz mnie od ciemniakow. Co za pieprzenie. Ciemny to jest korwin skoro nie wierzy w globalne ocieplenie. Jak mowa o iq kobiet to się opiera na badaniach a jak mowa o ociepleniu klimatu gdzie 99% naukowców tego nawet nie kwestionuje to ten mówi o spiskach.