Wpis z mikrobloga

Jako że sezon zakończony, nasionka posuszone, plony pokiszone, to zapraszam do małego skromnego #rozdajo , osoba która wygra będzie mogła sobie wybrać nasiona 5 gatunków Chili, plus dostanie 3 odmiany super pomidorków. Dostałem kiedyś dawno temu od jednego Mirka takie nasiona i był to początek super przygody i zabawy z super ostrymi paprykami, może i mi się uda kogoś wkręcić w te specyficzne hobby. Mam odmiany: 1 Cyklon
2 Cherry Satan Kiss
3 Cayenne
4 Tabasco
5 Caroline Reaper
6 habanero Red
7 Thunder MT Longhorn
8 Aji Fantasy (super)
9 Chile De arbol
10 PND xD 2,3
11 Pi 2600567
12 Lemon Drop
13 Carolina Reaper Chocolade
14 Amarillo
15 Thai Orange HOt
16 Dorste Naga
17 Naga Yellow
18 Yucatan White
19 bleeding heart chocolate
20 Aribibi Gusano
21 Aribibi Gusano X
22 Bolivian Bumpy
#rozdajo #chilihead #ogrodnictwo
#chili
piotr-antyn - Jako że sezon zakończony, nasionka posuszone, plony pokiszone, to zapra...

źródło: comment_yqoegkfwJJqb8OnTstjcyDXHgvBP0tDy.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@elAntonio: napisz maila na prv wyślę pdf z przepisami
Do reszty Mirków ciesze się że Tyle osób chce propagować kult Chili, służę pomocą, ale nasiona już pomału na wyczerpaniu, 5 pierwszych poszło za koszty wysyłki, reszta po 2zł za odmianę bo nie chcę dopłacać, 4 h pakowałem prawie 20 listów, od 3 do 15 odmian, nikomu nie odmówiłem. Pozdrawiam warto szerzyć kult zdrowia i ostrości z endorfinami :D UWAGA to serio
  • Odpowiedz
  • 0
@piotr-antyn A ja mam pytanie Mirek, czy taki ostry sos może się przeterminować ? Dostałem kiedyś od kumpla buteleczkę 50 -75ml i choć uwielbiam ostre rzeczy tego sosu nie zużyję przez kolejne 10-15 lat bo do garnka sosu, zupy czy czegokolwiek żeby było już niezjadliwe dla reszty rodziny a tylko mi smakowało idzie może z 0,5ml. Jak dodaję do miski zupy to maczam tylko końcówkę wykałaczki xD. Ico to są te łzy
  • Odpowiedz