Wpis z mikrobloga

#!$%@? od daniela ktorego osobiscie nie znosze, te nasze sady to patologia jak #!$%@?. Sad sobie wymysla kare nieprzewidziana zadnym kodeksem "ma pan nie odpalac kamerki i nie pic alko bo mi sie to nie podoba lolo ix de". Przeciez to jest chore. Jak zlamal prawo niech go wsadza na iles lat i koniec. Nie ma w polskim prawie czegos takiego jak zakaz publikowania czegos, co jest legalne, a picie jest legalne.... Nie kumam tego, to sad moze np. Orzed karmego jezyka albo zakaz walenia konia? Bo uzna to za niefajne? #patostreamy
#danielmagical
  • 18
@Dusha: ty lepiej poczytaj co wklejasz idioto. Porownaj wyrok z tym co jest napisane. Sad mu zakazal publikowania csy streamowania nawe OSOB TRZECICH PIJACYCH ALKO. Znajdz mi cos o tym w Kk debilu
Sad mu zakazal publikowania csy streamowania nawe OSOB TRZECICH PIJACYCH ALKO. Znajdz mi cos o tym w Kk debilu


@RafonRafonEssa: Przecież masz to w tym linku, w którym koleś ci wysłał:

8) innego stosownego postępowania w okresie próby, które może zapobiec popełnieniu ponownie przestępstwa


W posobny sposób dostał zakaz streamowania jako środek zapobiegawczy. Ogólnie to nie jest kara, a warunki, które grubas musi spełnić, aby dostać łagodniejszą karę. Co do streamowania