Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pewien problem, otóż poznałam chłopaka na badoo - świetnie nam się rozmawia, byliśmy na kilku randkach, chociaż póki co do niczego między nami nie doszło. Kilka dni temu dowiedziałam się, że on od czterech lat jest w związku... czy powinnam powiedzieć o tym jego dziewczynie? Czy porozmawiać z nim? Mam mętlik w głowie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 11
  • Odpowiedz
@shnitzel: no ale gdzie tu jej wina, chciała dobrze wyszło jak zawsze. tzn mowie z perspektywy faceta, wolałbym się dowiedzieć, sam bym powiedział. kobiety są "inne" więc inaczej na to patrzą, faceci bardziej kierują się logiką.
  • Odpowiedz
@mysz0n: No właśnie dla faceta jest coś czarne albo białe wiec jakby Ci inny typ powiedział ze Twoja laska się puszcza to bys raczej uwierzył. Baby są #!$%@? i różnie to może się skończyć
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
jeżeli chcesz JEJ powiedzieć o tym, żeby się zemścić na nim to powiedzmy, że jeszcze jakoś mogę to zrozumieć, ale jeżeli robisz to z jakiegokolwiek innego powodu to sobie odpuść. Chcesz być psudorycerzem? Bogiem, wymierzajacym sprawiedliwość?
Nie wpieprzaj się w czyjś związek.
Jak masz poczucie pseudomisji i niesienia prawdy i dobra to zaszantazuj go, że powiesz jej, żeby on sam się przyznal. Ale nic wiecrj. Daj mu szansę, żeby sam powiedział jej jakie świństwo zrobił.
Serio chcesz JĄ upokorzyć? Co ona ci zrobiła? Ja nigdy nie chciałabym się dowiedzieć o czymś takim od trzeciej osoby. Nie wyobrażam sobie tego.
A może chcesz się poczuć lepiej, "bo sąsiad
  • Odpowiedz