Wpis z mikrobloga

Mirki, wkurzyłem się.

Sytuacje tragiczne zdarzają się i będą się zdarzać niemal wszędzie, ale wyciągać prywatne historie i opisywać to w internecie to jest przesada.

Znacie ostatnią historię chłopaka zabitego przez nożownika. Nie znałem go bezpośrednio, ale znam wielu jego znajomych i towarzystwo, które bardzo przeżyło to co się stało. Żerowanie na takich tragediach powinno być karalne.

Może ktoś widział z Was ten artykuł?
Artykuł opisujący życie prywatne ofiary nożownika

Kim do cholery jest autor tego tekstu?
Zdaje się, że owa dziennikarka lubi się wpierniczać z buciorami w historie rodzin zmagających się z tragedią.
BO - zdaje się że jest to Beata Olejarka
twitter owej pani
Zobaczcie jej profil i artykuły, które pisze (°°

Jak można nie uszanować najbliższych w takiej sytuacji? Ja rozumiem opisać krótko "incydent", ale nie w ten sposób.

#rzeszow #afera #zalesie
  • 7
  • Odpowiedz
@Michael_Proteins:

trzy tygodnie wcześniej oświadczył się swojej ukochanej Basi, planowali szczegóły ślubu i wesela.

Może chciał się pochwalić koledze, że trzy tygodnie wcześniej jego piękna dziewczyna Basia przyjęła oświadczyny? O swojej miłości mówił często i głośno. Na portalu społecznościowym zamieścił zdjęcie zaręczynowego pierścionka i bukietu kwiatów z podpisem „Powiedziała tak”.

Nie będzie więcej zdjęć z Basią, nie staną na ślubnym kobiercu. Nic już nie będzie takie samo...


Pewnie tego. Tanie wejście
  • Odpowiedz
@inny_login: Jakoś nie razi mnie to aż tak, żeby robić z tego gównoburzę. Rozumiem, żeby był opisany lokal w którym pracuje, gdzie mieszkał, co lubił i czym pasjonował on i jego rodzina. Mamy imię dziewczyny, to, że się zaręczył i był barmanem.
I nie bronię samej autorki bo takie gówno napisać to potrafi nawet gimnazjalista. Co nie zmienia faktu, że #!$%@?ć się to też trzeba mieć coś nie tak z głową.
  • Odpowiedz