Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Hrjk: 100% prawda, jak robiłem 4x10 to najlepiej mi się pracowało. Dużym problemem polskich szkół jest straszne przeładowanie przedmiotami które są beznadziejnie ze sobą połączone. Do tego wkurza strasznie porównywanie że w robocie to niby tak gorzej jest. Gówno prawda, w robocie skupiasz się na mniej-więcej podobnych zagadnieniach i nie ma takiego rozstrzału do zapamiętania. Na studiach mi przychodziła nauka dużo łatwiej niż w licbazie.
  • Odpowiedz
@zelaznylatawiec: Sobota i Niedziela ostatnio zajęta przez księdza. Przecież dzieciaki siedzą w soboty po 5h w kościołach przygotowując się do bierzmowania lub komunii i w niedzielę msza ze spotkaniem obowiązkowym.
  • Odpowiedz
@zelaznylatawiec: jakieś 18lat temu u mnie w szkole też chodziliśmy w sobotę. Zrzucili to na liczbę uczniów. Musieli niby rozłożyć zajęcia klas na roku było 12 x ok 30 osób. Pierwszy rocznik gimbazy here. W sobotę były lekcje typu 2x polski, muzyka, plastyka czy tam sztuka to sie później nazywało, jakis WF dorzucili itp. W trakcie tygodnia niby mieliśmy luźniej przez to. Pozdrawiam Kuratorium z Bydgoszczy czy kto to tam 20
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArchDelux: To jest, powiedzmy, pół-błąd. Niby są lepsze wyrażenia, ale to też jest ogólnie przyjęte i dużo osób go używa. To ludzie kształtują język.

  • Odpowiedz