Wpis z mikrobloga

Znowu Wiktor podpada? Wczoraj był gitem, przedwczoraj cwelem, trzy dni temu nie wiadomo, cztery dni temu gitem. I tak w kółko. Wszytko fokusujecie wokół opinii o Kamilu. Jak tylko ktoś się o nim źle wypowie to już wróg publiczny do odstrzału.
#bigbrother
  • 23
  • Odpowiedz
@Hogataa26: co maja robic kowboje jak indianie spia w swojej bazie lapac swinie na lasso? Gra zaklada 2 druzyny jak jedna jest pasywna to druga sama ze soba nie bedzie grac
  • Odpowiedz
@Glazer: zadałem proste pytanie dałem szanse Ci się wykazać żebyś obronił swoich faworytów zamiast tego odpowiadasz cytuje "Glazer @Komil95: Co to ma do rzeczy? A co zrobili kowboje? Grali w podkowę i makao."
  • Odpowiedz
@Komil95: Szansę się wykazać? Od Ciebie? Błagam.
PS. Powtarzam skoro nie rozumiesz: Twoje pytanie nie miało nic wspólnego z moim pierwszym wpisem w tym wątku. Absolutnie nic.
  • Odpowiedz
@Glazer: atakujesz grupę która ślepo broni Kamila, a nie umiesz podać przykładu odciętego od Kamila który bronił by grupy Dawida jesteś taki sam jak nie gorszy jak oni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Komil95: Zaczynam mieć wrażenie, że nie potrafisz czytać. Dla mnie EOT, wpis dotyczy Wiktora i postrzegania go przez wykop.Czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@Glazer: staram się abyś zamiast komentarzy nacechowanych negatywnie podał jakiś przykład na korzyść grupy Dawida. Zamiast tego kolejny raz próbujesz atakować mnie oraz to w jaki sposób z formułowane jest pytanie do ciebie zamiast podać przykład. Gdy kończą się argumenty zaczyna się EOT
  • Odpowiedz
@Komil95: Już raz Ci napisałem kilka dni temu, że nie będę spełniał Twoich życzeń. Mam najgłębiej jak można to, czego Ty ode mnie oczekujesz.
  • Odpowiedz