Wpis z mikrobloga

Spotkał się ktoś z przypadkiem wyłączaniem gry do pulpitu bez komunikatu(PC). Mam ten problem od FIFY 19 jakoś ponad pół roku.(co 2-3 mecze) Myślałem, że to przez słabą kartę graficzną. Po wymianie dalej wywala. To samo dzieje się w 20.
Nie ma pomysłu już co mogę jeszcze zrobić.
#fut #fifa19 #fifa20 #gry
  • 13
@nith: próbowałeś reinstalować system?
Spróbuj ewentualnie jeszcze wgrać nowe sterowniki do karty graficznej. Najpierw usuń stare programem DDU (display driver uninstaller)

Podaj jeszcze model GPU i zasilacza.
Inne gry też wywala?
@buta-pren: No chyba powinienem go wymienić, mam go już jakiś czas i generalnie jest to jakiś Modecom 500w, a to chyba słaba marka. Jakieś pół roku temu padły mi kolejno klawiatura i karta graficzna
@Cienty1 próbowałem ze sterownikami. Nic to nie dało. System mam w planach reinstalować jakby nic nie zadziałało.
Na początek spróbowałbym reinstalować system.
Jeśli to nie przyniesie skutku to problem leży po stronie któregoś z podzespołów.
Czy inne gry te wywala? Może ci karta te padać.
Miałem podobny problem ze starą GTX660 i okazało się że kończyła swój żywot (pamiec pierdzielnely)
@Cienty1: Obecnie mam RADEON SAPHIRE RX 570 PULSE 8GB, ale problem występował już na starej karcie graficznej. Ona nie spełniała minimalnych wymagań gry i myślałem, że to dlatego.
Nie gram za bardzo w nowsze gry, poza fifą. Odpalałem też fm 2018 i nie było problemów. Może raz wyskoczył bluescreen.