Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
TL;DR jestem w 3 miesiącu ciąży, odchodzę od męża.
Mireczki i mirabelki wiem że to nie jest miejsce do takich zwierzeń ale chyba potrzebuje się tylko wygadać.
Mąż okłamywał mnie i zdradzał. Po 3 latach od ślubu, 4 latach starania się o dziecko i ciąży z invitro właśnie się dowiedziałam że ma kochankę.. i wiele innych świństw. Jestem całkiem ładną, zgrabna i bardzo zadbaną kobietą a zdradza mnie od 2 lat dosłownie z pasztetem...
Jest mi bardzo bardzo ciężko, mam 32 lata i wrażenie że zrujnowałam sobie życie. Pozostaje się tylko cieszyć ze jestem od niego niezależna finansowo. Szukam na szybko mieszkania do wynajęcia zanim lokatorzy zwolnią moje bo przecież nie wywalę ludzi z dnia na dzień na bruk. Nigdy nie pisałam się na bycie samotną matką, a tu życie lubi #!$%@?ć z zaskoczenia. Przeszło mi przez myśl przerwanie ciąży w takiej sytuacji.
Rozpoczęłam kolejne studia w październiku wiedząc że dam sobie spokojnie radę bo maż też zajmie się dzieckiem a termin na maj to sesję ogarnę.
Panicznie się boje że zostanę już zawsze sama bo kto by chciał nie najmłodszą już babę z dzieckiem.
Czuje się dzisiaj taka przegrana.
Wybaczcie brak ładu i składu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 8
@NoroslawZielonka: serii tak myslisz, czy tylko pocieciasz?
Ja bardzo współczuję OPce, myślę że w końcu nauczy się cieszyć z samotnego macierzyństwa i doceni, że ta sytuacja wyszła jeszcze przed porodem, ale mówienie, że jest wielu, którym to nie przeszkadza jest jednak lekka przesada i kłamstwem.
OPko dasz radę, jak wiele kobiet. Lepiej tak niż w kłamstwie i oszustwach!. Może kiedyś poznasz jeszcze kogoś, ale skup cię na pięknych chwilach z dzieckiem!
@Kotiki_to_nie_foki

Tak myślę, ponieważ jeszcze, i nie mam zamiaru tego zmieniać.. Nie patrzę na świat przez pryzmat wykopu, gdzie tutaj dziewczyna z dzieckiem jest uważana za tą co lubiła przygody a teraz szuka frajera do stabilizacji.

Nadal jest wielu facetów którym dziecko nie przeszkadza. Nie spotka ich na każdym kroku. Może to nie być ten wymarzony boski Alvaro, ale też nie będzie to jakiś #przegryw

Koleżanka tak sobie ułożyła życie z naprawdę
Przeszło mi przez myśl przerwanie ciąży w takiej sytuacji.


@AnonimoweMirkoWyznania: jestem absolutnym zwolennikiem aborcji na życzenie, ale moja rada nie rób tego, będziesz miała tyle szczęścia z tego bąbla ile nawet nie potrafisz sobie teraz wyobrazić. Będziesz go kochać całym sercem, i będziesz miała komu poświęcić całe swoje życie, bo o to w życiu de facto chodzi, aby mieć dla kogo żyć, nie dla siebie. Ułoży się, a tamtemu #!$%@?...i skutecznie