Wpis z mikrobloga

Czy da się wyrejestrować numer telefonu Orange?

Potrzebowałem na wakacje starter jako osobną kartę SIM do routera mobilnego. Oczywiście musiałem ją zarejestrować. Na numerze z oczywistych względów mi nie zależało. Okazało się jednak, że jest mocno unikalny, dość powiedzieć, że mniej ciekawe chodzą na alle po kilka stówek.
No i właśnie stąd pytanie, jako że nie jest mi już potrzebny, mógłbym go spieniężyć. Pytanie jak i czy w ogóle da się go wyrejestrować?

#orange #numertelefonu #kartasim #gsm
  • 19
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Tak jak wyżej można przenieść nr na inna osobę, a co do wyrejestrowania numer wraca do puli chyba po roku po wygaśnięciu ważności połączeń przychodzących.
  • Odpowiedz
@#!$%@? spoko a co do przerejestrowania prepaida - można to zrobić na odległość - pobierzesz formularz zgody na przerejestrowanie i podpiszesz, oddasz nowemu właścicielowi i on podpisze i do tego formularz rejestracyjny i wyśle do BOK
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prezes_internetu: nie, w Orange nie można. Przerejestrowanie wymaga obecności dwóch osób jednocześnie:
* właściciela numeru lub osoby przez nią reprezentowanej na mocy upoważnienia notarialnego
* osoby przyjmującej numer.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Nie ma możliwości wyrejestrowania numeru, bo każdy numer, zgodnie z Ustawą, musi być zarejestrowany. Można numer przerejestrować, ale to wymaga wizyty w salonie zarówno nowego, jak i dotychczasowego Właściciela numeru.
  • Odpowiedz