Wpis z mikrobloga

@EliotAlderson: Ostatnio z nudów zrobiłem sobie krótką zajawkę testu do policji. I okazało się, że na każde pytanie najbardziej premiowane jest odpowiedź tak/nie (jest jeszcze raczej tak/raczej nie). Nawet na pytanie „nigdy nie kłamię” bardziej premiowana jest odpowiedź nie niż raczej tak/raczej nie. xD A wiadomo, że tylko ludzie z jakimś zaburzeniem nigdy nie kłamią, każdy kłamie. Wg mnie ten test ma za zadanie wyłonić jak najbardziej bezrefleksyjnych ludzi.
  • Odpowiedz
@r4do5: Każdy kłamie, każdy kiedyś cos ukradł. A test jest tak skonstruowany, żeby wyłapać czy ktoś w teście nie próbuje koloryzować i idealizować samego siebie. Najpierw odpowiadasz na pytanie ze w życiu nic nie ukradłes a 100 pytan dalej jest pytanie czy jakbyś miał możliwość wejść do kina za darmo i nikt by się o tym nie dowiedział, to czy byś wszedł. Ilosc pytan i czas wymuszają na Tobie popełnienie błędu
  • Odpowiedz
@EliotAlderson: No to nie wiem, może odpowiedzi w necie są błędne. Najpierw zrobiłem ten test udzielając odpowiedzi zgodnie z prawdą i wyszedł mi wynik 6%. Później zrobiłem drugi trochę inny i starałem się zaznaczać odpowiedzi jak największy debil i wyszło mi 20/26 xD.
  • Odpowiedz
@r4do5: sam test składa się zarówno z zadań na logikę, psychologicznych i innego niepotrzebnego #!$%@?. Tak czy inaczej wątpliwe jest odniesienie tego do rzeczywistości. Znam super inteligentnych ludzi, którzy odpadli a znam tez wielu gamoni, którzy przeszli. I odwrotnie, nie ma reguły. Test jest bzdurny i nic nie udowadniający
  • Odpowiedz
@shadowsniper na sprawnościówce połowa różowych nie umiała rzucić kulą zza głowy a niebieskie mialy problem z przewrotem w tył. Materac miał metr szerokości i nie można było noga dotknąć parkietu. Na teście z wiedzy średnia to 20 punktow na 40 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
W tym momencie widzicie w moim wpisie obraz znanej postaci trzymającej się za twarz(,) teraz zupełnie poważnie kiedy Ja zdawałem swoje testy sprawnościowe pewien czas temu to było dosyć dawno więc Sytuacja wyglądała następująco testy sprawnościowe na których ja za pierwszym razem Oblałem bo też mi się taki epizod trafił z powodu tego że 5 kg piłką zza głowy wrzuciłem na 8 m i 80 cm Miałem trzy
  • Odpowiedz