Wpis z mikrobloga

Widzę na FB że znajoma z poprzedniej pracy, nota bene nigdy niczym się nie wyróżniająca z tłumu na plus i fanatyczna lewaczka, krytykuje zawzięcie JKMa, wyśwmiewając się z jego inteligencji. Jednocześnie pisze o sobie jako o osobie "o wysokim i potwierdzonym ilorazie inteligencji"... Cóż wydaje mi się że chyba tej jej inteligencji jak dotąd nikt nie zauważył więc musiała powiadomić świat o niej. Proponuję jej również wygooglać coś na temat IQ Korwina... Może się nieźle zdziwić...

#bekazlewactwa #korwin #jkm#jkm #ilorazinteligencji
  • 10
@Kaczypawlak Od dawna zauważyłem że ci z lewej jak się z nimi nie zgadzasz to strzelają focha w najlepszym wypadku. Najczęściej jednak głośno krzyczą a jeszcze częściej obrażają do tego wszystkich wokół kto ośmiela się mieć inne zdanie.
Od dawna zauważyłem że ci z lewej jak się z nimi nie zgadzasz to strzelają focha w najlepszym wypadku.


@luxkms78: mówią, że używasz mowy nienawiści, jesteś debilem/katolem/naziolem/faszystą/pisowcem a do tego często banują i zgłaszają moderacji jak leci

Najczęściej jednak głośno krzyczą a jeszcze częściej obrażają do tego wszystkich wokół kto ośmiela się mieć inne zdanie.


@luxkms78: zachowują się jak #!$%@?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kaczypawlak: cholera, myślałem, że mam cię zablokowanego, bo ja z prawie żadnym zaangażowanym politycznie wykopkiem się nie zgadzam i zwykle dyskusja kończy się dość nieprzyjemnie, ale ani na czarnej nie jesteś, ani notatki nie mam, więc z tą ponadprzeciętną inteligencją to chyba prawda, bo naprawdę denerwuję się i czarnolistuję dopiero, gdy ktoś nie rozumie moich argumentów, celowo, lub po prostu inaczej nie umie i zaczyna rzucać kontrami totalnie z czapy :P
@Pantokrator: ja działam na pół gwizdka, a do tego jakoś nie kojarzę, abym na Ciebie trafił albo abyś odpisywał na moje "wysrywy" a ja jestem politycznie tak zaangażowany, że przed 2015 rokiem byłem wyzywany od lemingów a po 2015 od pisowców a ja mam te same poglądy co w 2007 roku xD Do tego dalej mówię to samo to teraz ląduje jako "kuc" a byłem wyborcą Palikota xD