Wpis z mikrobloga

Mircy'n'Mirabelki z #poznan

Po wielu latach podjąłem decyzje o wyrobieniu sobie prawa jazdy. Z uwagi na mnogość ofert szkół jazdy, proszę o polecenie jakiejś, z którą mieliście doświadczenie i jesteście zadowoleni z kursu. Wymaganie - teoria w formie e-learningu, bo jestem zabiegany w #!$%@? i nie mam czasu latać na wykłady. ;)

Niska cena, ogarnięci instruktorzy mile widziani. Najlepiej też, żebym nie musiał #!$%@?ć na drugi koniec miasta (mieszkam na Winogradach).

Pzdr! #prawojazdy #motoryzacja
  • 4
  • Odpowiedz
Osk poznań Ryszard Burzynski. Sam robiłem kurs gdzie indziej i nie mogłem zdać. Potem brałem jazdy u Pana Ryszarda i udało się. Polecałem tą szkołę znajomym i różowej, wszyscy już mają prawko.
  • Odpowiedz
@zoczus: NIE polecam Falcona, Szef Janusz, na którego musiałam podnieść głos żeby okazał odrobinę szacunku. Auta zaniedbane, oddanie do przeglądu i wymiana sprzęgła to wielka łaska. Sami instruktorzy całkiem spoko, jest ich trzech, czwarty z doskoku uczył jakichś dziwnych rzeczy. Za to polecam szkołę Mustang, szef spoko, auto spoko. Zdałam za pierwszym (za jednym razem i teorię i praktykę) ale aplikację do pytań zrobiłam sobie sama bo ta do której dostęp
  • Odpowiedz