Wpis z mikrobloga

@gwint24pl: fajne, jak na moje trochę za dużo marudzenia, z którym niekoniecznie się zgadzam, ale "i see what you mean".

Co do Legends of Runeterra też się zgadzam. Wczoraj Pumpkina oglądałem jak testował i o ile na początku byłem rozczarowany głównie ze względu na "kuźwa co się na tym ekranie w ogóle dzieje?", to z czasem we mnie LoR urosło. Fajna mechanika z atakującym/obrońcą, decyzja czy atakujemy czy dobieramy karty,
  • Odpowiedz
@gwint24pl: Nilfgaard to jest chyba frakcja która służy głównie do grania sezonowego, co mi w sumie nawet nie przeszkadza bo tryby sezonowe są lepsze od zwykłych a poza tym jestem fanbojem Nilfgaardu xd Ale taki buff dla odrzucania ehhh fajnie by było
Also Beletrysta dostałeś się do bety tego karcianego lola?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@EissIckedouw: Ng jest od kilku patchy w top tier, na turniejach również, wiec nie zgodzę się, że to frakcja do sezonu xd
Btw zapolowalbym na klucz do tego artifacta riot, ale mój twitch nie chce się połączyć z kontem riot ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@daray89: Głównie sezonowa, że jest bardzo dobra w większości sezonowych trybów. Bo jakby je policzyć to w sezonie niedźwiedzia (chociaż teraz może byłyby też dobre potwory), elfów, gryfa, smoka (choć tutaj trochę mniej) i obecnie kota się sprawdza najlepiej.
  • Odpowiedz