Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:00:00, Sobota, 19 października 2019. Imieniny: Ziemowita, Jana, Pawła. Słońce podniesie się dziś o 07:21. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 10 godzin i 19 minut, w zenicie znajdzie się o 12:31 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:41. Ciemna noc zapadnie o 18:59, ale gwiazd można wypatrywać od 18:17.

Promocje
- [18+] Girls of Hentai Mosaic za darmo na Indie Gala - link
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:00:0...
  • 22
  • Odpowiedz
@micke: @Pjotsze: @Potatox: @Sikorka2017: @algus: @stam: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @szemekk:
@DoWhatYouWantButThinkAboutTheOmen: Bongiorno! Witamy się dzisiaj w przedoskonałym dniu jakim jest sobota, można zrobić zakupy, można się nachlać, można wyjść na miasto, można posprzątać. Można wszystko! Sobota to taki dzień bogów olimpijskich (co prawda piorunami #!$%@?ć sobie nie #!$%@?, ale też jest zajebiście). Dobra lecę, bo widzę że ta kawa sprawiła, że mi odbija xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@micke: o matko, w końcu się wyspałem. Od razu lepiej. Za oknem mgła, jak śpiewał Krzysztof Krawczyk, ale nic nie siąpi i dalej będzie słoneczko coś czuję. Muszę sobie jakieś zajęcie zorganizować, bo jest kilka drobnych rzeczy do roboty ale żadna nie da rady być robiona cały dzień.
No i wszystko, absolutnie wszystko gotowe na dziecko, tylko samo dziecko nie chce się pokazać :d
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@micke: I w ogóle, mon dieu, gdzie moje maniery. Miłego dnia wszystkim, co wołają, i tym co nie wołają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Καλημέρα, dziś po grecku, bo lubię ten język :p
  • Odpowiedz
@Pjotsze: Witam!
@DoWhatYouWantButThinkAboutTheOmen: Dzien dobry
@TomTailor100: Bongiorno!
@algus: Guten Morgen!
@rajjj: Uszanowanko
@Sikorka2017: Miłej soboty! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MalaGlupiaMiejscowosc01: Ahoj!
@buczubuczu: Dobry den!
@Dziesion: Cześć!
@xDyzio: Doberek, i tak nie będzie mi to przeszkadzało w wstawianiu tego kawałka na wykop każdego dnia!

Dopiero wstałem, strasznie mnie łeb #!$%@? bo chlałem do 4 nad ranem (nie, nie jarałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xDyzio: no to smutno trochę. Ale tak to już jest, jak słuchasz starej, dobrej muzyki. Twórcy umierają, kończą kariery i niespecjalnie można coś z tym zrobić.
@rajjj -serial polecam, jest śmieszny, czasami absurdalny, ale można się rzy nim bardzo dobrze bawić. Oglądałem z żoną jedynie pierwszy sezon, bo się Netflix I jego darmowy miesiąc skończył. Starczyło sił na całego BoJacka Horseman'a, który jest kapitalny. Niby kreskówka, a poruszane tematy są bardzo
  • Odpowiedz