Wpis z mikrobloga

@LM317K: to, co tu się nie #!$%@?ło przed wyborami to jest jakieś nieporozumienie. gdyby chodziło o korwina spk, ale główna była zasrana propagandą na rzecz Bosaka, Na wieczorze wynorczym konfederacji goścmi byli przedstawiciele niemieckoej AFD, skrajnie prawicowej partii skupiającej m.in.neonazistów. Powiedzieli, że wspólnym celem jest zniszczenie struktur EU https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2319417451704103&id=1458854097760447

Ja dostalem bana za picrel ¯\_(ツ)_/¯
Naturmensch - @LM317K: to, co tu się nie #!$%@?ło przed wyborami to jest jakieś niepo...

źródło: comment_T3rLJgo5gUL6xspWyIqdhtPF7dPGhSOO.jpg

Pobierz
@KaciejMalata: Prezes Ruchu Narodowego Rovert Winnicki był jednym z organizatorów marszu niepodległości panie poinformowany, also

jeżeli uważasz, że nazizm był ideologią prawicową/skrajnie prawicową


@KaciejMalata: przeczytaj ze zrozumieniem, co napisałem, zamiast recytować hasełka
największym skupiskiem neonazistów i prawicowych ekstremistów w Polsce są marsze organizowane przez ruch narodowy, podobnie jak w niemczech marsze AfD
@Naturmensch: Sorka, nie sprecyzowałeś, o które marsze Ci chodzi. Czytając Twoją odpowiedź pomyślałem o marszach ONR'u, a nie o marszu niepodległości. Ten organizują wszyscy razem.

Przy okazji, jak przeczytałem o tych rzekomych neonazistach przyszło mi na myśl skąd masz info o tym, jakoby AfD było partią zrzeszającą niemieckich neonazistów. Wszedłem na stronkę OMZRiK'u i cyk... wszystko jasne. Prawdopodobnie stamtąd. Te ich wysrywy i manipulacje są czasami naprawdę żenujące. Szczególnie jak ciągle