Wpis z mikrobloga

#znaczenie #modlitwy #piosenki #chrzescijanskie #ladne #piosenki #religijne

Ostatnio każdego ranka pędziłem do pracy i nie mam czasu na modlitwę. Często narzekałem, gdy spotkałem rzeczy, które nie idą dobrze w moim życiu, rzadko też modlę się do Boga. Nie czuję spokoju w moim sercu, czuję, że nie mam właściwej relacji z Bogiem. Kilka dni temu, byłem w drodze do pracy, nagle przypomniałem sobie App, którą pobrałem. Odnalazłem i usłyszałem piosenkę: „Modlitwa jest jedną z dróg, by człowiek działać z Bogiem mógł. Jego Ducha przywołać i dotkniętym przez Boga być. Im więcej modlisz się, tym bardziej się stajesz,dotkniętym, oświeconym i silnym. [...] Nigdy nie modląc się, ci ludzie tracą zwykłe, duchowe życie. Bóg nie przyjmie ich, zerwali z Bogiem więź”. Modlitwa jest środkiem, dzięki któremu człowiek wzywa Boga. Bez modlitwy związek z Bogiem nie jest normalny. Bez modlitwy nie ma wiar. Nasze trudności nie mogą zostać rozwiązane. Modlitwa jest zbyt ważna. Po wysłuchaniu tej pieśni praktykowałem zgodnie ze słowem Bożym i modliłem się do Boga każdego dnia, bez względu na to, co się stało. Kiedy praktykuję tę drogę, związek z Bogiem jest normalny i czuję spokój w moim sercu. Dzięki Bogu! „Znaczenie modlitwy” dzielę się tą piosenka chrześcijańskaze wszystkimi i mam nadzieję, że nam pomoże.

Pieśń kościelna 2018 „Znaczenie modlitwy” | Modlitwa do Pana Boga

I
Modlitwa jest jedną z dróg,
by człowiek działać z Bogiem mógł.
Jego Ducha przywołać i dotkniętym przez Boga być.
Im więcej modlisz się, tym bardziej się stajesz,
dotkniętym, oświeconym i silnym.
Tacy ludzie doskonali mogą być.
Im więcej modlisz się, tym bardziej się stajesz,
dotkniętym, oświeconym i silnym.
Tacy ludzie doskonali mogą być.

II
Ci, którzy nie modlą się są martwi i bez ducha są.
Nie mogą z Bożym dziełem iść, nie mogą dotknięci być.
Nigdy nie modląc się, ci ludzie tracą zwykłe, duchowe życie,
Bóg nie przyjmie ich, zerwali z Bogiem więź.
Nigdy nie modląc się, ci ludzie tracą zwykłe, duchowe życie.
Bóg nie przyjmie ich, zerwali z Bogiem więź.

III
Im więcej modlisz się, tym bardziej się stajesz,
dotkniętym, oświeconym i silnym.
Tacy ludzie doskonali mogą być.
Im więcej modlisz się, tym bardziej się stajesz,
dotkniętym, oświeconym i silnym.
Tacy ludzie doskonali mogą być.
Ludzie doskonali mogą, mogą być, mogą być.
Ludzie doskonali mogą być.
z książki „Słowo ukazuje się w ciele”

Źródło: Kościół Boga Wszechmogącego

Zalecenie:
Ładne piosenki religijne
Zbawienie-przez-Boga-Wszechmogacego - #Znaczenie #modlitwy #Piosenki #chrześcijańskie...