Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@alexaandriach: pewnie dlatego, że uważa się, że mężczyźni mają mniej kompleksów na punkcie swojej wagi, więc nie ma nacisków na męskie kampanie bodypositive.
  • Odpowiedz
@xeerxees: moim zdaniem w całych tych kampaniach z otyłością nie chodzi o to, żeby promować, że otyłość jest zdrowa, a o to, żeby pogodzić się z tym, że jest to powszechna choroba cywilizacyjna i jej nie wyśmiewać. Same komentarze pod wpisem pokazują jak się szydzi z takich osób, a uwierzcie mi, że to im wcale nie pomaga a działa wręcz odwrotnie. Otyłość porównuję sobie do depresji gdzie jeszcze niedawno też
  • Odpowiedz
@xeerxees: ciekawe jak to działa, czy faktycznie jest sporo otyłych osób, które kupują gacie calvina, czy też firma chce po prostu być na czasie ze swoim "tolerancyjnym" podejściem do każdej grupy odbiorców. Ja rozumiem wszystko, ale ukazywanie jabby w gaciach calvina nie zachęca do ich kupna xD
  • Odpowiedz
@xeerxees: #!$%@?łbym takiego burgerka z maca z frytusiami i #!$%@? colą z toną cukru potem poprawił kebabem i podejrzewam że gdyby to była moja dieta przez cały rok to bym się tak nie ulał jak ta murzynka....jej podbródek ma już swoją brodę. Promowanie umierania na miażdżycę, cukrzycę i choroby serca czas start.
  • Odpowiedz
@xeerxees: W sumie ciekawe czy ludzkie gusta zatoczą koło i kiedyś znowu będą pożądane rubensowskie kształty. Ja tam osobiście wolę patrzeć na szczupłe dziewczyny, lub takie z obfitym biustem i biodrami, ale podejrzewam, że gdybym zakochała się w kimś puszystym, to takie ciałko stałoby się natychmiast moim fetyszem xD W sumie sama mam dość obfitych kształtów koleżankę, której proponowałam seks, ale nie zgodziła się, bo "chłopak uznałby to za zdradę"
  • Odpowiedz