Wpis z mikrobloga

@Farrel: Nie trzeba płacić, chyba że chcesz. Jednak podstawowe bronie są bardzo dobre. Przynajmniej tak było jak ja grałem, jakiś rok temu. Jest to FPS, taki bajkowy counter strike. Mi się bardzo podoba :)
@Farrel: darmowe jest. Chwilkę grałem, ale nie przypadło mi do gustu, bo na starcie jest wg mnie strasznie nierówna sytuacja w starciach nowi kontra weterani. Różnice są tu zbyt duże.
@rss: Różnica jest głównie w skillu. Dość szybko dropują nowe przedmioty więc wystarczy chwilę pograć i ma się dużo broni. Mimo wszystko ja preferuję podstawowe. Te niby lepsze mają swoje minusy.
@Farrel: tf jest teraz f2p (free to play) więc możesz za darmo pobrać ze steama, ale odkąd jest f2p to już jest do dupy bo gimbusów pełno gra i to nie jest satysfakcja grać z takimi
@Farrel: grywam czasami, gra jest free to play, ale ja kupowałem jak jeszcze była płatna i się lansuję :D 9 klas postaci, mapy typu cp, ctf, teraz 2 nowe tryby wprowadzilli też, myślę, że warto spróbować, bo jak CSa nie mogłem znieść to TF mi się bardzo podoba.
@Farrel: Jakbym miał więcej czasu to bym mógł Cię "oprowadzić", ale człowiek w ciągłym biegu. @Crecha ma trochę racji, dużo jest półgłówków, to zresztą też mnie odrzucało za starych czasów od cs'a. Ale ogółem tf2 bardzo polecam. Jak się wkręcisz to możesz grać mixy, zawsze to lepiej niż na ffa.
@Farrel: ET się strasznie zmieniło - wszędzie jakieś mody, nowe mapy, nowe rozwiązania... jak się nie było ciągle na bieżąco, to ciężko nadgonić. :)
@Farrel: TF2, inaczej zwane Hat Fortress 2 polega na zbieraniu czapek i lansowaniu się nimi. Nie daj się przekonać jak ktoś będzie twierdził inaczej. W każdym razie polecam gierkę.
@adampe: @rss: nigdy mnie nie ciągneło do CS`a, kiedyś z kolegami graliśmy miesiąc w Source, ale mało nas było

a w ET przegrałem chyba jakieś 2,5 roku :D ale to było też dobre 3-4 lata temu
@Farrel: Source to za przeproszeniem kupka. Grałem z 5 lat w 1.6, postanowiłem spróbować Source, dałem sobie spokój po godzinie. Zniknął cały urok. I bardzo doskwiera brak możliwości robienia bunny hopa i ducka. Global Offensive tak samo. Jedynie CS 1.5 i 1.6. Dla mnie nie ma lepszego FPS. Ale oczywiście zależy od gustu.

Co do czapek, to wiadomo, im ma się rzadszą tym większy lans :D O broni którą mają pracownicy
@Farrel: Klucze są do otwierania skrzyń w których znajdują się... czapki... lub inne bronie i przedmioty. Czapki można oczywiście wymieniać na klucze czy na cokolwiek innego ale najpierw trzeba zupgrejdować swoje konto (musisz kupić cokolwiek w sklepie).