Wpis z mikrobloga

Kompletnie nic nie mam zamiaru przekazać z tym zdjęciem


@kosiner: i właśnie dlatego jest nijakie i szybko zostanie zapomniane, zginie w kupie podobnych nijakich zdjęć.
  • Odpowiedz
@Namarin: Zdjęcie powstałe w celu mojego rozwoju. Będąc fotografem każde twoje zdjęcie nie będzie miało niezwykłego przekazu, a sam przekaz każdy może idywidualnie sobie wykreować.
  • Odpowiedz
Zdjęcie powstałe w celu mojego rozwoju.


@kosiner: Ale wiesz że częścią rozwoju fotograficznego jest także rozwijanie umiejętności rozmawiania na temat twoich zdjęć, przekazywania za ich pomocą jakiejś wiadomości, przesłania, wyrażania ekspresji czy uczuć?

Jeśli zawsze będziesz pozostawiał widzom dowolność w interpretowaniu i swobodę w kreowaniu opinii na temat twoich zdjęć to dużej kariery niestety nie wróżę.
  • Odpowiedz
@Namarin: Oczywiście, lecz tak jak pisałem to zdjęcie było stworzone tylko w ramach "treningu" jeśli chodzi o estetyke itp, a nie głębszego sensu. Niestety aktualnie nie mam zbyt dużo czasu na zaplanowane sesje.
  • Odpowiedz
@misziro: G80 bardzo przyjemny zwłaszcza że tylko na ustawieniach manualnych z mechanicznym obiektywem, a do filmów jeszcze lepiej sie sprawuje :D. Nie powiedziałbym że inspiracja Brandonem :P
  • Odpowiedz