Wpis z mikrobloga

Napluł w twarz wszystkim obywatelom a w szczególności tym którzy na niego głosowali.
Jeszcze tak #!$%@? argumentacji nigdy nie usłyszałem... , nie składać projektu ustaw, bo PIS je i tak odrzuci? To po co on w ogóle ma być w tym sejmie?

Sam nie wziąłem udziału w głosowaniu, bo uważałem, że żadnej partii nie należy się mój głos -po wyborach miałem przemyślenia, czy może jednak trzeba było wesprzeć tych durniów z konfederacji.

Po tej wypowiedzi poczułbym się jak gówno, gdybym zagłosował na tą partie...(mimo że do 2015 popierałem go, to przed wyborami na prezydenta już pokazał, że jest zwykłym debilem wspierającym patologie(sytuacja z postrzeleniem kibola gumowym pociskiem przez policje)

Przez całą swoją działalność nie napisali żadnej konkretnej propozycji ustawy(FORMALNIE) i teraz też nie zamierzją nic robić tylko się obijać, super wartościowa partia...

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2019/aktualnosci/news-janusz-korwin-mikke-po-co-zglaszac-projekty-ustaw-pis-je-odr,nId,3278075

#korwin #konfederacja #polityka #wybory
  • 16
  • Odpowiedz
nie składać projektu ustaw, bo PIS je i tak odrzuci? To po co on w ogóle ma być w tym sejmie?


@KMDZ: no w zasadzie nie ma sensu jeżeli PiS ma większość. W sejmie poprzedniej kadencji przecież poprzednie partie to sobie tylko siedziały i czasem coś mówiły, bo bezsensownym było składanie projektów ustaw.
No ewentualnie jak będą chcieli wpłynąć na konstytucje.
  • Odpowiedz
@zino: Stosujesz typowe odbicie piłeczki, w dodatku bezsensownie, bo jasno napisałem, że nie wziąłem udziału w głosowaniu, przez to że ich programy były w wiekszości populistyczne(np. KO miała dość spoko program, dopóki sie nie przeczytało o tym, że zamierzają zostawić 500+, wtedy wszelkie obietnice likwidacji i obniżenia podatków jawnie wyszły, że są populizmem, bo nie zgraliby budżetu). Więc nie, nie twierdzę, że pada deszcz, ale przypadku konfederacji/korwina/knp zawsze sie próbowali kreować
  • Odpowiedz
Poza tym gdyby ludzie zobaczyli, że rzeczywiście coś robią, próbują robić tylko pis ich blokuje to wtedy i poparcie by skoczyło w społeczeństwie.
  • Odpowiedz
napisałem, że nie wziąłem udziału w głosowaniu,


@KMDZ: jesteś dziwakiem, nie bierzesz udziału w wyborach, a po wyborach bijesz pianę, tworzysz marne teorie, wygląda jak miesiączka.
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: Przed przeczytaniem tego artykułu nie miałem nic przeciwko, że się dostali czy coś, a nawet ok bo myślałem, że będą próbować robić coś na celu polepszenia gospodarki, no ale ta deklaracja mnie po prostu #!$%@?ła...
  • Odpowiedz
@zino: jakie teorie? przecież to oficjalne jego słowa. Widzę, że jak 4 lata temu z wyznawcami Korwina nie dało sie przeprowadzić merytorycznej dyskusji tak i teraz się nic nie zmieniło. A z tą miesiączką nawet nie skomentuje...
  • Odpowiedz