Wpis z mikrobloga

Bonzo za długo był cicho, znowu zaczyna wychodzić ze swojej nory. On tak zawsze ma. Że kiedy fejm spada, ludzie o nim zapominają i mógłby sobie spokojnie już tam melinarzować, to znowu zaczyna robić z siebie debila. Już nagrywa jak chleje browara, teraz filmik z fiflokiem, a wiadomo do czego to wszystko zmierza. Awantura, najazd MOPSu, kolejne kończenie kariery i zrzucanie winy za swoją głupotę na hejterów.
#bonzo #patostreamy
  • 7
@Czopelka: Myślę że przeceniasz Tigera. Nie wierzę że byłby w stanie wymyślić plan uwiedzenia kobiety by na jej koszt żyć. Wydaje mi się że to ponad siły Tigera. Myślę że początkowo nie chodziło o dach nad głową. Wyobrażam sobie że Tiger po ultimatum Kobry był bardzo obrażony i zbuntowany. Prawie na pewno nie przyznał: "Tak, jestem obszczymurkiem, źle robię" lecz raczej zwyzywał Kobrę i ją obwiniał o przeszkadzanie mu w życiu
@trach: ale pamiętasz tą wiadomość głosową, w której tłumaczył jej jak i gdzie najlepiej wynająć mieszkanie? Fakt bonzo to totalny debil, ale przy tym jakim wielkim jest głupkiem, tak samo wielki z niego egoista. No ale może masz rację, nie wykluczam tego, że to wszystko zbieg okoliczności.
@Czopelka: Pamiętam właśnie. Tamten fragment brzmiał tak jakby nie była to pierwsza rozmowa o wynajęciu czegoś i Tiger już lekko zniecierpliwiony napomina ją żeby się decydowała. Dla mnie brzmiało to tak że faktycznie pomysł wyszedł od Tigera niż od niej. Nie myślę że to zbieg okoliczności i zgadzam się całkowicie sprawie skończonego egoizmu uszoka. Ale myślę że romans był najpierw a potem kleszcz dostrzegł szansę na przeniesienie się na innego żywiciela.