Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@nontepeto: Nie wiem dlaczego przykleiłeś do mnie czyjeś teksty.
W ogóle się nie wypowiadałem w sprawie szczepień - ja tak jak już napisałem, zreferowałem słowa Sochy a poza tym nie mam zamiaru bronić Stop NOP.
Nie mam z nimi nic wspólnego jeśli o to chodzi. Tak jak pisałem, zobaczyłem JEDEN wywiad z nią, żeby zobaczyć czy jest taka jak ją opisują w necie. Nie jest i tylko to przedstawiam.

Ty zaś
  • Odpowiedz
Jestem właśnie w szpitalu oglądać co sobie ludzie wyhodowali kiedy chcieli być mądrzejsi od lekarzy, więc pozwól, że nie będę się już wdawać w dalszą dyskusję z Tobą i zajmę się czym innym XD


@patoloszka: Znowu sugerowanie czegoś czego nie zrobiłem. Musicie sobie roić przeciwników?
Halo, tu Ziemia, nie walczysz z żadnym antyszczepem, z tej strony go nie ma.

"nie zgadzam się z Twoimi podstawowymi założeniami dotyczącymi tej dyskusji,"
"według mnie
  • Odpowiedz
Jestem właśnie w szpitalu oglądać co sobie ludzie wyhodowali kiedy chcieli być mądrzejsi od lekarzy, więc pozwól, że nie będę się już wdawać w dalszą dyskusję z Tobą i zajmę się czym innym XD


@patoloszka: A czym był ten tekst?
Sugerowanie, że ja jestem taką osobą "chcącą być mądrzejszą od lekarzy".
Będziesz się wypierać?

"Ty mnie wciągasz w jakieś inne dyskusje"
Zadałem pytania, jak nie chcesz odpowiadać to twoja sprawa ale
  • Odpowiedz
@myrmekochoria: moim zdaniem ruch anty szczepionkowy wziął się nie bez przyczyny. W wielu miejscach kupuje się dużą butlę i nie kontroluje się terminu ważności już nie wspomnę o warunkach przechowywania. Nie wspomnę już o tym, że każdy kto szczepił psa wie, że dostaje się kartkę i nazwą leku podanego numerem partii itp. a ludzi traktuje się gorzej niż bydło, bo z tego co wiem takiej kartki nie ma.
  • Odpowiedz
typie, ten tekst był o tym, że coraz więcej ludzi uważa się za ekspertów we wszystkim i jeśli chodzi o ich zdrowie


@patoloszka: Wiem ale pisałaś to do mnie, nie zapominaj.

że nie ma przymusu, a oni mają z tego same korzyści


@patoloszka: Pisałem że korzyścią jest zwiększenie informacji o szczepionkach, zwiększenie badań ORAZ wolność wyboru. Dwie pierwsze kwestie powinny być oceniane pozytywnie i przez ciebie.
Możesz ewentualnie nie zgadzać
  • Odpowiedz
@push3k-pro: to też, moim celem było wskazanie możliwości zaprzestania karmienia dziecka, w momencie w którym sam jeszcze nie wytwarza hurtowo przeciwciał.

"A jak problem się rozwiąże to państwo powinno się wycofywać."
@milymirek: Tylko jest taki niuans, o którym możesz nie wiedzieć - w Polsce, problem się nie rozwiązał, a przez imigrantów ze wschodu, i ruchy antyszczepionkowe zacznie narastać.

"Pisałem że korzyścią jest zwiększenie informacji o szczepionkach, zwiększenie badań ORAZ wolność
  • Odpowiedz