Wpis z mikrobloga

Dramat, co ten Korwin gada... gdybym wiedział, to bym powstrzymał znajomych przez głosowaniem na nich. Sprzeda się pisowi w zamian za walkę z homoseksualistami, co za dzban. A ja myślałem, że jeśli już, to oni będą powstrzymywać chore socjalne pomysły pisiorów. Lubię słuchać orania socjalistów, ale jak on się zabiera za kwestie światopoglądowe, to mam gęsią skórkę...
#wybory #konfederacja #korwin #neuropa #4konserwy
  • 22
@bacteria: mhm, a dlaczego wybrał taki przykład? Przecież to też o czymś świadczy, m.in. o tym, że gdyby takie coś się zdarzyło, to postąpiłby w jakiś sposób. Więc co z tego, że to był tylko przykład?
@bacteria: Ty rozumiesz tekst czytany? Bo po raz któryś udało ci się kompletnie rozminąć z pytaniem jakie staram ci się zadać. Nie pytam cię kiedy mówiono o koalicji (więc twój ostatni post jest z czapy) ani nawet nie gadałem nic o konfederacji (więc dla odmiany twój przedostatni post jest z czapy). Od początku proszę cię o to, żebyś wyjaśnił co wynika z przytoczonego przez ciebie argumentu, że to był niby tylko
@bacteria: Możesz w końcu łaskawie odpowiedzieć co twoim zdaniem wynika z tego, że to był tylko przykład? To naprawdę proste pytanie wystarczy, że wyjaśnisz co miałeś na myśli. Nie rozumiem czemu tak unikasz odpowiedzi.

Ps. To jakie przykłady się dobiera też o czymś świadczy i to powinno być w miarę proste do ogarnięcia. Dasz radę.
@bacteria: No właśnie widzę, że masz jakiś zaskakująco duży problem ze zrozumieniem prostego pytania i tych wszystkich postów, gdzie starałem się wyjaśnić o co w nim chodzi i czemu twoje odpowiedzi były nie na temat