Wpis z mikrobloga

Tak wychwalaliscie Sona, wiec w koncu dozbieralem monet i go kupilem. Ja #!$%@?, co za kocur. Co prawda rozegralem nim 2 mecze, w ktorych strzelil 6 goli i zanotowal 3 asysty, ale sposob w jaki wystawia sie do pilki, wykoczenie, strzaly z dowolnego miejsca, majstersztyk. Mialem juz Rashfordy, Lucasy, Lakazety i inne cuda i na napadzie nikt nie zrobil takiego wrazenia jak Sonaldo.

Jestem zdania, ze to taki Mbappe z Premier League, wiec jezeli zastanawiacie sie kogo dac na napad, to tylko i wylacznie Sona...no chyba ze macie kilka milionow na Pele ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i chinol pomogl mi wbic Div 3. Teraz czekam na LW ( ͡ ͜ʖ ͡) #fut
  • 5
@mlnrz: Nie zgodze sie z toba. Testowalem wielu zawodnikow na roznych pozycjach i nikt nie zrobil na mnie takiego wrazenia. W moim zespole napastnicy byli wyjatkowo tragiczni, co przekladalo sie na problemy ze strzeleniem bramki nawet w Squad Battles na poziomie klasa swiatowa. Teraz grajac czuje, ze jest w napadzie znaczna poprawa i mozna siegac po trofea.

Nastepny w kolejce do kupna -> rudy z Manchester City ( ͡° ͜
@szebe: rozegrałem sonem już 50+ meczów, przez pierwsze 30-40 był kozakiem, teraz gra się nim jakoś gorzej, wiec zgodzę się z tym, ze jest to efekt nowej karty xD próbował ktoś z was może grać Stoichkovem? Podobno większy kocur od sona