Wpis z mikrobloga

@MKULTRA: Państwo Okraskowie to najwięksi pożyteczni idioci PiS na lewicy, przy których taki pożyteczny idiota jak Rafał Woś wygląda jak całkiem rozsądny człowiek. Całkowita pogarda dla praworządności, argumentowanie azapeło, widziałem też, że osoby nie zgadzające się z nimi na FB są z miejsca traktowane agresywnie, gdyż pan Remigiusz na wstępie oświadcza, że i tak ma ich opinie w dupie. Jedno z najbardziej rakowych miejsc po lewej stronie sieci.
@Catit:
cóż. zatem "nowy obywatel" nie stał po stronie tego pracownika tylko puścili tekst typa, który ośmielił się spojrzeć na sprawę z innego punktu widzenia. od nazywania go per "czubem" jego logika nie zniknie, za to każdy mógł zaorać ten tekst w komentarzach lub polemice, takiej jak ta którą podlinkowałaś. w stopce papierowego wydania jest zresztą info, że poglądy z publikowanych materiałów mogą nie być poglądami redakcji lub jej współpracowników.
nie
@Catit: ludzie mają chyba swój rozum i powinni sobie poradzić bez polemicznej kontry?
cóż, znane są mi poglądy okraski na bazę i nadbudowę, czas pokaże czy miał on rację. a ten twój kolega, jak się zapatruje na tę sprawę i pisanie dla prawicowca w lewicowej owczej skórze?
dla mnie to jest kwestia moralności i wrażliwości. Konkretnie jego postawa jest daleka od nich. On zasnobował się na chłopomanię. Tu nie chodzi nawet o brak praw osób lgbt, on cynicznie pomija np. kompletną dehumanizację tych ludzi przez PiS.


@Catit: a tutaj się niestety zgadzam, zastanawiają mnie tylko jego ewentualne pobudki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
zastanawiają mnie tylko jego ewentualne pobudki


@Clark_Nova: Okrasa nie wspiera żadnej grupy społecznej, której nie widać na sztuce socrealistycznej. Może tłuc w programistów zakładających w UK związki zawodowe, jacy to oni są #!$%@? i jaka to nie klasa pasożytnicza, żeby za 2 dni bronić górników przed podobnym traktowaniem.
@shadowboxer: W skrajnych przypadkach odbiera ludziom podmiotowość i klasyfikuje ich jako całkowicie niezdolnych do jakiegokolwiek krytycznego myślenia; patrz usprawiedliwianie każdego gówna zrobionego przez kibiców które robi Woś, typowe dla ynteligenta z zacięciem etnograficznym.
W skrajnych przypadkach odbiera ludziom podmiotowość i klasyfikuje ich jako całkowicie niezdolnych do jakiegokolwiek krytycznego myślenia


@Zgagulec: Ja u niego oraz ludzi doń podobnych widzę przez to pryzmat misji. Okraśko najpewniej czuje się zobowiązany do podtrzymywania pewnego rodzaju tradycji zaangażowanego inteligenta, wyrażającego stanowisko w imieniu słabszych, którzy zrobiliby to gorzej lub nie są w stanie tego zrobić w ogóle. To nie jest nic nowego, tak robili na lewicy Żeromski czy