Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Jak bardzo trzeba być sfrustrowanym człowiekiem, żeby cieszyć się, że konfa weszła bo lewactwo będzie boleć dupa? Przecież to jest tok myślenia dla ludzi maksymalnie dwudziesto letnich.

Żeby nie było jestem w stanie zrozumieć ludzi, którzy wybierają konfederację mimo reprezentantów typu Braun i Godek. Dlatego, że wierzą w poszczególnych ludzi, którzy tam są i liczą, że dzięki temu ci ludzie będą mieli okazję się przebić.

Ale radość z wywoływania bólu dupy poprzez głosowanie, a później płakanie na kraj z dykty i mchu jest rozczarowujące.

#konfederacja #wybory
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przecież to jest tok myślenia dla ludzi maksymalnie dwudziesto letnich.


@Bomfastic: A myślisz że kto na nich głosował? Studiujące gówniaki na utrzymaniu starych albo chwilę po studiach pracujący za minimalną ale z wiarą że magiczna ręka wolnego rynku wprowadzi ich w mityczne 15k xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bomfastic: no i Godek przecież nie jest w Konfie. Pora zaktualizować teksty propagandowe.

@FLAC: a to przepraszam, o tym nie wiedziałem.

@Bomfastic: Nie rozumiem ludzi, którzy glosują na np. Śmiszka, Zandberga, Biedronia. Komu oni chcą zrobić na złość?

@Bij00u: nie zrozumiałaś puenty wpisu. Jeżeli ktoś się cieszy, że weszli ludzie, którzy będą go godnie reprezentować to spoko, jeżeli ktoś się cieszy bo weszli ludzie,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Przecież to jest tok myślenia dla ludzi maksymalnie dwudziesto letnich.


@Bomfastic: A myślisz że kto na nich głosował? Studiujące gówniaki na utrzymaniu starych albo chwilę po studiach pracujący za minimalną ale z wiarą że magiczna ręka wolnego rynku wprowadzi ich w mityczne 15k xD

@Raul777: znam ludzi, zarabiających sporo ponad minimalną i głosujących na konfe. Jak i ludzi zarabiających minimalną i głosujących na lewicę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Bomfastic: A ja nie znam żadnego ¯\_(ツ)_/¯ Za to każdy znajomy głosujący na szurfederację to studenciak albo ktoś rozpoczynający swoją 'karierę'' zawodową, łączy ich mieszkanie z rodzicami gdzie wiadomo jak wygląda ''samodzielne'' życie. Z tą wiarą w zmianę to przesadziłem, większość z nich zagłosowała po prostu dla beki bo będzie śmiesznie i hehe codzienna dawka memów. Kazus Samoobrony, wtedy też głosowanie dla beki wyszło wszystkim bokiem xD

A po co
  • Odpowiedz
warto było zamienić Pawłowicz i Jurnego Stefana na tych nowych "nietuzinkowych" posłów


@Bomfastic: Sprawa jest taka ze mozna bylo w tych wyborach glosować na kogokolwiek - jedynie sie glosowało przeciwko wiekszosci konstytucyjnej bo ulep KO nie miał szans w bombelkowej rewolucji na wsiach w malych miastach i 40+ xD Wiec kazdy glosował wedle preferencji a czy mamy foliarzy z SLD/Konfederacji czy tez KO zadna różnica
  • Odpowiedz