Wpis z mikrobloga

#wybory najbardziej mnie śmieszą skrajne kuce i lewary które przeżywają że odpowiednio Lewica/Konfa weszły do sejmu. Taka różnorodność w sejmie jest bardzo dobra, poza tym to, że wchodzą wszystkie partie obniża szanse PiSu na samodzielne rządzenie (chociaż przestaję już w to wierzyć) - 4 lata temu to właśnie niewejście Lewicy i Korwina dało PiSowi samodzielne rządzenie, tym razem niestety kupili już tyle głosów że nawet to im niepotrzebne. Sam głosowałem na Lewicę i cieszę się że Konfa weszła.
  • 4
@kubelek_klasik też się z Tobą zgadzam, sam głosowałem na Konfederację, ale jeśli chodzi o światopogląd to nie mam tam dużej zgodności, każdy powinien móc się wypowiadać w sejmie i głosować, jak uważa, a nie jak każą partyjniacy, niestety idea sejmu jest wypaczona przez brak zróżnicowania. Też cieszy mnie, że Lewica będzie w sejmie, bo to o krok bliżej do przełamania systemu dwupartyjnego.
@kubelek_klasik Ja nie przypominam sobie, żeby jakiś inny rząd zerwał negocjacje z Norwegią, aby przepłacać za gaz z Rosji. xD

Przypominam, że Zandberg mówił o SLD partia skorumpowanych aparatczyków xD