Wpis z mikrobloga

@xnchuck: no ale to jest już tylko efekt uboczny tego, że Rychu nie potrafił utrzymać fiuta na smyczy tylko poleciał na Maderę, a propaganda pissu perfekcyjnie to wykorzystała. Gdyby nie to to całkiem prawdopodobne, że Nowoczesna nie rozpadła by się i nie została wchłonięta przez PO
  • Odpowiedz
Nie rozumiesz. On chce poglądy społeczne lewicy niezwiązane z gospodarką i poglądy ekonomiczne prawicowe jak u korwina. Czyli na przykład śluby dla gejów jak najbardziej, ale jakieś parytety czy inne programy 'wyrównawcze' nie. Po prostu libertarianizm, tylko musiałby sobie wybrać odpowiednią jego gałąź.


@Koloses: przecież to nierealne. Śluby dla gejów to nie jest nawet 0.5% programu Razem, a zdecydowana większość stanowi socjal większy niż PiS i ostra inżynieria społeczna w
  • Odpowiedz
Śluby dla gejów to nie jest nawet 0.5% programu Razem, a zdecydowana większość stanowi socjal większy niż PiS i ostra inżynieria społeczna w postaci parytetów i innych programów typu pozytywna dyskryminacja.


@Strzelec_Kurpiowski Skąd wziąłeś te %? Czytając program na ich stronie nie zauważyłem, żeby większość dotyczyła programów socjalnych.
  • Odpowiedz
@dzafel: Myślałem, ze jeszcze istnieją. Później sprawdziłem i nie mogłem znaleźć jakiejkolwiek działalności. Ja jestem libertarianinem i zawsze głosuję na korwinistów. Korwin bardzo przedmiotowo traktuje konserwatyzm obyczajowy.
  • Odpowiedz
ile Ty masz lat?

Konfederacja jest partią wolnościową społecznie i obyczajowo.


@katuluu: Konfederacja jest partią najbardziej konserwatywna światopoglądowo w sejmie, potem jest PiS, następnie PSL. Konfederacja nawet nie jest za demokracją, ich sztandarowymi postulatami w kwestii światopoglądowej są walka z ideologią LGBT czy całkowity zakaz aborcji.


@xnchuck: Takie partie to kiedyś PI, później Nowoczesna. Lecz dzięki wygranej PiSu i szerokiego poparcia dla 500+ i innych programów socjalnych
  • Odpowiedz