Wpis z mikrobloga

@instalacja: daj jakies cytaty czy linki do czegokolwiek antysemickiego czy naziolskiego wypowiedzianego przez Mentzena.
Nie słysałem
koles zajmuje sie tylko gospodarką i opowiada o niej w sposób bardzo mądry.
Mi to wystarczyło, by dac na niego głos.
  • Odpowiedz
@portugalka: i to jest wielka strata. Mam nadzieję, że Konfederacja o nim nie zapomni i będzie go wysyłać do programów telewizyjnych po to żeby rozbudował swoją rozpoznawalność.
  • Odpowiedz
daj jakikolwiek punkt ich programu prorosyjski. Dzbanie.


@GoogleFuhsia: Po co mam cytować program, który jest jawnie sprzeczny z wypowiedziami tych przygłupów? Weźmy punkt 5. z "Piątki", czyli "zdrowe życie". Jak to pogodzić z #!$%@? o tym, że smogu nie ma?
Jasne jest też, że wielu szurom marzy się PolExit - jak to nie jest prorosyjski postulat to ja nie wiem co nim jest.
Dzbanie.
  • Odpowiedz
@nunu85: nie znasz kontekstu.
To sa proste slogany/hasła, bo takie łatwo sie przeijaja i zostają ludziom w pamieci (o czym swiadczy to, ze nawet ty jako zupełny jego przeciwnik to wygooglałeś/ kiedys słyszałeś).
W rzeczywistosci nie chodziło o zadne przesladowania czy wypedzenia żydów (co juz sobie pewnie w głowie projektowałeś), tylko o sprzeciw wobec ustawy 447.

Mentzen to jest łebski koles i dostrzegł jak działa polityka.
Ludzi/ wyborców nie obchodza trudne i skomplikowane rzeczy, bo ich nie ogarniaja/ nie potrafia
  • Odpowiedz