Wpis z mikrobloga

+Formula Mercedes - kolejny tytuł. Good Job Toto. Najbardziej poukładany i wszechstronny zespół, całkowicie zasłużenie dostali tytuł. Fajnie jakby zostali. Bo jeśli dominacja jest zła, to pogoń za najlepszymi już potrafi być fajna.
+Albon. Młodny gniewny, agresywny, ale to dobrze. Po raz kolejny udowadnia, że jak Maks ma problemy to on wskakuje na jego miejsce. I to jest odpowiednia osoba na drugi fotel.
+ @ValtteriBottas Valtteri, it's Kamil... Chciałem Ci powiedzieć, że dobra robota. Żeś się człowieku wyrwał na starcie jak dzik. Tak trzymaj i walcz o wicemistrza. Jak wiemy nie jest łatwo wygrywać w zespole Mercedes-Hamilton-AMG Petronas Motorsport, dlatego trzymamy kciuki.
+Sainz, Norris, Maclaren - pomarańczowi elegancko z formą w weekend, Cyryl może patrzeć i się uczyć. Miło patrzeć.
+Mechanicy Williamsa to numer jeden. Najszybszy pitstop (u Roba), poskładana fura z niczego. Super! Mam tu oczywiście tych ludzi od roboty, bo reszta zespołu to jest poniżej poziomu.
+Honda bez awarii. Cieszę się na każdą taką sytuacje, bo mam nadzieję, że to mobilizuje Japończyków do wojny technologicznej i pozostanie w F1. Parafrazując Claire... Honda pamięta jak się wygrywa.
+Seb się nie spalił i nie zrobił nic głupiego pod presją.
+Seb vs Ham

-Patologiczna rodzinna Williams. Jak to powiedziała osoba z bliskiego środowiska "Fucking Joke". Gdybym mógł zamienić jedno zdanie ze starym Latifim to bym powiedział "ej ziomek uważaj w co syna pakujesz". Bardzo smutno się to ogląda. Czuję się krzywdzony przez rodzinę Williams.
-Ferrari... jak nie samochód, to kierowcy...
-Leklerk to płaczek? Fajnie, że walczy, że probuje, ale ukazuje się jego gorąca głowa i młody pysk. Taki trochę Vettel kiedy mu odwala + Max kilka lat temu. Dodatkowo ta pała zepsuła wyścig Maxowi i Norrisowi.
-Cyryl oszuście, kombinatorze... Nie umiesz się bawić zgodnie z zasadami to znowu kombinujesz? Cyril Abiteboul bardziej szkodzi swojemu zespołowi niż Pani Williams.
-Laweciarze słabo.
-Kiepski komentarz na Eleven. Brak spójności, brak kontynuacji wątków, brak flow. Ehh tak ciężko mi z nim.

#f1
  • 3
@siwers3: Myślę że gdyby mercedes nie dostał możliwości prywatnych testów gdzie mogli przejechać 1000km i przetestować wszystko a przede wszystkim rozgryźć opony to #!$%@? by zrobili, koniec kropka
@lubie-kasztany: Racing Point złożyło kilku stronicowy protest na reno, że jakoby ich balans hamulców był sterowany przez elektronikę, w zależności od dystansu w wyścigu.

@ZigiZyg: Na pewno miało to wpływ. Ale było to kilka lat temu. Bolidy się nieco zmieniły, opony ewoluowały i pojawiło się mnóstwo błędów miejsc do pomyłek, których Mercedes nie zrobił.
Nie możemy także zapominać, że za ich sukcesami stoi dużo nazwisk... Toto, Lauda,, Brawn, Costa, ulubieniec