Pierwsza LW za mną i ja dziekuje postoje. Jako żę nie mam czasu w niedziele plan był prosty 7 winów w piątek 7 w sobote wpada Gold 3 i nara. Pierwsze 4 mecze piatek ok południa bilans 1-3 zwycięstwo z gościem co nic nie ogarniał po golu z wolnego na 3:0 RQ przed końcem pierwszej połowy. 3 porażki minimum 5-6 goli w plecy każda piłka która leci min. 10m od przeciwnika przejęta u mnie odwrotnie jak piłka nie uderzy w kogoś to nie przejmę. Bramkarz średnio 1 interwencja w meczu czyli 7 strzałow 6 goli , 6 strzałow 5 goli itd. Przerwa. Piatek wieczór 7 zwycięstw z rzędu z tego ze 2 mecze zagrane do końca reszta RQ przeciwnika hmmm nagle umiem grać ?? Kończe dzień bilansem 8-4. Sobota rano gar sie nieźle mecze wyrównane bilans 12-6 czyli 2 mecze do Golda. Sobota popołudniu 3 mecze z rzędu w d... Każda przebitka każda głowka każdy strzał przeciwnika w słupek czy poprzeczke wraca mu pod nogi gamplay masakra moi wolni jego 2-3 razy szybsi bilans 12-9. Godzina przerwy bo już nie moge. Po przerwie 2 szybkie zwycięstwa i 14-9 jest gold3 zostało 8 meczów ale nie mam zamiaru ich ruszać. Podsumowująć w zależnośći kiedy właczyłem fife albo seria zwyciestw albo seria porażek tak jakby gra losowała tuż po właczeniu np a teraz żebyś sie zesr.... to i tak nie wygrasz