Wpis z mikrobloga

Przyszedłem jako mąż zaufania, komisji nie ma xD

Gdyby nie to że w tym samym budynku jest druga komisja która zaczęła to bym myślał że to ja się pomyliłem, żałuję że nie wziąłem sobie też do niej upoważnienia xD
#wybory #polityka
  • 30
  • Odpowiedz
@AlmostDivine: No miała, nawet nie zawiesili ogłoszenia od której będą. Dobrze że właśnie do tej komisji przyszedłem to będą mieli uwagę w protokole i przypilnuje żeby wszystko było ok xd
  • Odpowiedz
@Mddzms99: Tak, ale w praktyce no nie mam czasu być cały dzień, w tym jestem przez otwarcie i chwilę po i na pewno będę w jakimś przy zamknięciu i liczeniu
  • Odpowiedz
@Tylko_noc: Bo się nie ma możliwości być tu członkiem OKW np.
Jakbym wcześniej ogarnął to bym mógł tu być, ale zgłosiłem się jako wyborca w innej gminie i nie było miejsc dla mnie xd
  • Odpowiedz
@J-DEVIL: Od samego początku(zwykle 6:00) do samego końca liczenia + mogę jechać z nimi złożyć protokół do wyższej komisj

Ale w praktyce właśnie wychodzę, wrócę na końcówkę i tak wtedy trochę czasu spędzę.
  • Odpowiedz
@nowik: Wpisałem im do protokołu uwagę że zaczęli ponad 0,5h po czasie z odniesieniem do przepisu który narzuca ostateczny czas zebrania się. Pani wiceprzewodnicząca mówiła że przewodnicząca mówiła że tak jest ok. Muszą się do tego oficjalnie odnieść w protokole po zakończeniu prac, a potem nie mam pojęcia niestety.
  • Odpowiedz
@J-DEVIL: Tak, jedyne co to wtedy już nie mogę się z nikim zmienić, a tak mogę byleby na raz był maksymalnie 1 mąż zaufania z każdego komitetu
Obserwatorzy społeczni chyba też mogą, ale nie mogą wpisywać uwag do protokołu i nie mogą jechać z przewodniczącym przekazać protokół wyżej.
  • Odpowiedz