Wpis z mikrobloga

Też macie tak, że gust muzyczny bardzo zmienił wam się w ciągu kilku lat? Ja kiedyś słuchałem głównie rocka i metalu, teraz najcięższa muzyka to coś w stylu Black River, zacząłem też słuchać polskiego hip-hopu, mimo iż kiedyś nim gardziłem. #muzyka
  • 12
@JesterRaiin: No u mnie rdzeń o tyle się nie zmienił, że czasami nadal lubię puścić sobie coś, czego kiedyś namiętnie słuchałem. Ale teraz głównie hiphop + elektronika (taka w stylu Prodigy, Infected Mushroom, czasami jakiś dubstep). O hiphopie miałem takie zdanie jak Ty, dopóki mi kumpel nie pokazał kilku bardziej ambitnych wykonawców z tekstami o czymś innym niż "ciężkie życie na blokowisku" (Łona FTW).
@Strus: Ja to panie widzę tak - dawniej w cholerę się ciekawych rzeczy w mainstreamie odnajdywało, a jak człowiek na alternatywy zszedł to czuł głównie LOLWUT?

Obecnie mainstream jest nudny, na jedno kopyto, powtarzalny, podobny do siebie i nieoryginalny, a właśnie gdzieś na obrzeżach znajduje się fajne rzeczy. Przykładowo - metal nowy mi bardzo słabo podchodzi, ale za to jak się jakieś dziwaczne białoruskie kapele posłucha to człowiek oczy otwiera z