Wpis z mikrobloga

pewnie sluchasz jung iguf? i calej reszty noskillowej halastry?


@Sweet_acc_pr0sa: Przecież to co Young Igi robi to przebija całą kariere tych typów z 3W i jeszcze zarzucanie mu czy innym nowoszkolnym raperom bycie noskillami to pokaz zajebistej ignorancji xD
  • Odpowiedz
@harnas_sv: pozwole sobie tylko na XD

jest sporo ludzi z nowej szkoly, ktorzy rzeczywiscie reprezentuja jakas warste skilowa ale ostatnimi czasy nikt z nowych sluchaczy nie daje o to #!$%@? wiec sie zabardzo nie przykladaja albo nawet po swietnym debiucie pozniej ida w smietnik

swietnym przykladem jest Reto, ktory na poczatku swojej kariery chcial miec jakis styl a teraz tylko noskilowe gowno aby klepac pekiel,

czesto slucham "nowego" i sledze
  • Odpowiedz
@PVNCHBRLN: nie ujmuje im, nie sa skilowi i nie staraja sie byc bo nie musza, tak jak napisalem bede sledzil ich poczynania tak jak to robilem do tej pory, i jak tylko ktorys zrobi naprawde dobra plyte to bede pierwszym, ktory ja kupi i tutaj o tym napisze, ale aktualnie tak nie jest, i szybko sie to raczej nie zmieni, bo jak sluchacz nie wymaga, to i artysta sie nie
  • Odpowiedz
@lubie-kasztany: Bo lubię widzieć krew, to jako główny powód.
A tak serio jestem po prostu ciekawy jakie inne osoby mają zdanie na ten temat. Ostatnio zasłuchiwałem się w parę projektów starszej gwardii i naszły mnie myśli że w sumie, nic oni u siebie nie zmienili i jest po prostu nudne. I byłem ciekawy co inni sądzą. A to że sie ludzie kłócą to nic nowego xDD Nowa szkoła vs Stara
  • Odpowiedz
@PVNCHBRLN: dlaczego mial bym, skoro nie mam na to zajawki, moja zajawka jest projektowanie, w tym sie odnajduje to robie, i na tym zarabiam dobre hajsy, dlaczego mial bym rapowac? XD jestes jakims debilem czy tylko uzywasz polowy mozgu?
  • Odpowiedz