Wpis z mikrobloga

Orlen. Macie może na piśmie jakieś Wasze interwencje odnośnie działań Polskiej Fundacji Narodowej, której jesteście donatorem? Bo tak patrząc jak wydają kasę i co kupuje ta fundacja to mam wrażenie, że jesteście mało gospodarni.
Zobaczcie na jacht wiecznie w remoncie, który zasponsorowaliście i na bolid Kubicy bez części zamiennych.
Aż się boję Waszą benzynę kupować, nie chce dołączyć to tych powyżej.


@orlen_lite: #orlenuczy #orlenteam
niebieskibajtel - Orlen. Macie może na piśmie jakieś Wasze interwencje odnośnie dział...

źródło: comment_ezz551QhNUQglRtIxYPprSEvW67uHPBo.jpg

Pobierz
  • 5
@sowiq: No przecież głównie skierowane było to pytanie do @orlen_lite, tylko dodatkowo użyłem tagów orlenuczy, bo chciałem się czegoś nowego dowiedzieć.. Do tej pory byłem przekonany, że spółka kontrolowana przez Skarb Państwa niejako gasząc wizerunkowy pożar premiera Matouszka i jego "taśmy prawdy" gdzie jako gospodarz pilnujący prywatnych pieniędzy wprost cieszył się z nieszczęścia Roberta Kubicy. Obecnie okazuje się, że Putin znał, albo przeczuwał sytuację Wiliamsa i nie zainwestował pieniędzy rosyjskich
@niebieski_bajtel myślisz sponsor i to nie główny ma wpływ na ilość części zamiennych do bolidu? Abo na remont jachtu?xd

Przy starcie inwestycji masz określony procent ryzyka, nie zawsze wszystko wypala, to normalne