Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miraski, tutaj @Anoncio. Po moim ostatnim wpisie, zacząłem dostrzegać pewne schematy na tagu #przegryw. Coś w rodzaju kodu DaVinci.

Zainspirowany tym wpisem kolegi @Zielonka696969: napisałem wczoraj moją własną wersję tego przeboju Ryszarda Rynkowskiego. Z początku uznałem to za zwykły pastisz, jakich wiele na mikro, jednak dzisiaj doznałem olśnienia. Zrozumiałem, że kluczem do zrozumienia tego schematu jest postać Ryszarda Rynkowskiego, wykonawcy oryginalnej wersji tej piosenki.

Gdybyśmy przesledzili jego karierę muzyczną, dowiedzielibyśmy się, że w latach młodości występował wraz z kwartetem VOX. Niby nic takiego... ALE. Jaka piosenka jest największym, powszechnie znanym przebojem tej zapomnianej dziś nieco grupy? Odpowiedź wprawiła mnie w osłupienie. Tą piosenką jest ,,Bananowy song"- niemalże hymn bananowych Oskarów i płodnych Julek z miast wojewódzkich.. Wystarczy, że przytoczymy najbardziej ciekawy fragment owego utowru:

,,Bananowy jest po prostu żywot mój
Krąży wokół mnie piękności śniadych rój
Rzęsami w rytm muzyki mnie wachlują
I zataczają w transie krąg
Tak je ujął ten banalny wręcz, nasz bananowy song"

Wniosek? Kolega @Zielonka696969 pisze wpisy posiadające powiązania z bananowymi Oskarami z miast wojewódzkich, a jak wiadomo, sam mieszka w takowym. Co to oznacza? Jeszcze nie wiem. Ale wiem co innego. Muszę bliżej przyjrzeć się tej sprawie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)




#przegryw #stulejacontent #muzyka #spiewajzwykopem #sledztwo #zagadka #banany #p00lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Miraski, tutaj @Anoncio. Po moim os...

źródło: comment_GgORSqSHTYF7pOMrviWv0HtBYcuQK00R.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz