Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 92
@dedik: pamiętam kiedyś się wypowiadałem dosyć aktywnie w jednym temacie no i zrobiłem błąd ortograficzny czy tam przecinka nie dalem to dostałem ostrzeżenie i bana na 1 dzień, to jeszcze długo przed nowym wyglądem
  • Odpowiedz
@dedik: a to nie jest czasami po to, żeby ułatwić wyszukiwanie słów kluczowych? Bo ktos użyje opcji szukaj, niczego nie znajdzie, a temat był poruszany wiele razy, tylko że jakis dzban nie potrafi dobrze napisać?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@p0lybius: przecież wyszukiwarki mają #!$%@? na wielkość liter, a jak chcesz dokładnie coś wyszukać to "" albo masz opcje do zaznaczania, rozumiem jeszcze procek/procesor ale ram to xd
  • Odpowiedz
@dedik taguj też #bekazelektrody
Nie no, elektrodziarze mają #!$%@? pod kopulą. Zawsze jak szukałam pomocy z elektroniką, to nigdy tam nic nie znalazłam, ino "wałkowane milion razy", "użyj łupki" "zamykam temat". Gówno z patatajnią a nie forum
  • Odpowiedz
@dedik: kiedyś w dziale audio na elektrodzie napisałem temat, który bardzo szybko został usunięty przez moda bez żadnej informacji co było nie tak, więc napisałem jeszcze raz to samo i ten znowu to usunął i nie podał żadnej informacji. Stwierdziłem, że poszukam innego forum w internecie, znalazłem takie stricte o audio, muzyce etc. i tam opublikowałem swój post - i znowu w ten sam sposób mój temat po niedługim czasie
  • Odpowiedz