Wpis z mikrobloga

Z właścicieli lamborgini tez walicie ? ze hahahah jaki idiota ma alumfelgi o większej wartości niż większość aut w Polsce, a na stalówkach jechałoby tak samo


@makafaka: Taka różnica, że jak kupujesz Lambo to jesteś kimś, a jak kupujesz kabel audio ze złota końcówka za 2000pln to jesteś frajerem i należy się z ciebie śmiać. Mam nadzieję że pomogłem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
sprzedawane z marżą 4000%

@loczyn: marża nie może być wyższa niż 100%, chodzi Ci o narzut.

Mirko mnie tego nauczyło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@loczyn: widać ze nie zrozumiałeś, wiec napisze to JASNO: Lambo w tym przypadku to głośniki, a alumfelgi to kable

@makafaka: Twój przykład jest z dupy. Duże alufelgi są w takim aucie konieczne jak chcesz wykorzystać jego możliwości - niska masa oraz szeroka opona o niskim profilu są konieczne by auto stabilnie jechało z wysoką prędkością lub przy ostrych manewrach. Do tego w wielu mocnych autach tarcze są tak
  • Odpowiedz
Tylko ze w tym przypadku śmieją się z ludzi kupujących to badziewie, a tak naprawdę w dupę powinni dostać ludzi którzy produkują ten szajs.


@makafaka: NIE! Bo nikt ich nie zmusza do zakupu. Śmiejemy się z naiwnych kretynów na których zarabiają producenci audio voodoo. Piszę to jako meloman muzyki, ze sprzętem audio o wartości dobrej klasy samochodu. Nie jestem audiofilem.
  • Odpowiedz
@kiera1 ja kiedyś za dzieciaka podłączyłem kolumnę od wieży poprzez przedłużkę z kabla od słuchawek. Po kilku minutach grania izolacja się stopiła i wisiała obok żył miedzianych ( ͡º ͜ʖ͡º) audiofile by się zagotowali jak ten kabel
  • Odpowiedz