Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że mogli wystawić kogokolwiek i by się lepiej spisał niż Krul. Widać, że zmęczony po chorobie (albo na proszkach), ciągle rozdwojony między publicystę a polityka, a tym to może imponuje 3% elektoratu. Jakiejś mega tragedii nie było, ale wypadł wg mnie słabo. Mógł wyciągnąć dużo więcej, bo robił klasycznego Korwina - zaczyna mówić coś z sensem i jeb, jakieś swoje wymysły. Zaczyna mówić, że sprawy intymne to sprawa prywatna, i dobrze, i powinien iść w to dalej, i nagle jeb tfu geje gówno itd. Jest temat Rosji i może w końcu się wybronić lub wytłumaczyć czy ciągnąć temat, że tylko biznes się liczy, inne kraje robią biznes z ruskimi, polityka wielowektorowa itd. to nie #!$%@? - to Gruzja napadła (jak u nas się Gruzję lubi). Zmiany klimatu, to zamiast walić nawet jakąś ściemę to nic nie mamy a w sumie to mniej ludzi zamarznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w sumie to Bałtyk 500 lat temu zamarzał. Albo go ogarnijcie na piątek, albo (o wiele lepszy pomysł) wyślijcie kogoś innego i Janusza skitrajcie w jakiejś piwnicy (zwłaszcza, że dwa wystąpienia ma podobno mieć po wydarzeniach oraz jako debata o rodzinie). Autentycznie szkoda będzie całej tej roboty. Już przy eurowyborach miał być ostatni raz, bo ile można odpalany protokół znosić, ale okoliczności są takie, że inaczej wejdzie 100% socjalistów do sejmu i jak teraz #!$%@? to wam nie wybaczę.
#konfederacja #polityka
  • 5
  • Odpowiedz
@r3pr3z3nt: Krzychu dobrze wypada w debatach w tv bo merytoryczny i dobrze się słucha. Dobrze jakby wysłali tam kogoś kto ma żonę i dzieciaki. Winnicki albo Kulesza by się nadali (temu ostatniemu się ostatnio urodziło), reprezentanci z perspektywy zwykłej rodziny z dzieciakami i to wg mnie starczy, byleby cyrków nie zrobić ostatniego dnia.
  • Odpowiedz
@Hitmanq: Tak jak weterynarz nie musi byc koniem, zeby moc je leczyc, tak i polityk nie musi miec dzieci by moc dyskutowac o rodzinie. Idac ta mysla, nie wiem ile dzieci ma juz Janusz, pewnie najwiecej ze wszystkich w Konfie - mimo tego obaj zgadzamy sie z tym ze bylby to najgorszy wybor na debate... Dajmy szanse Bosakowi i jego „sile spokoju”, jak to mawial Mazowiecki...
  • Odpowiedz