Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wyjechaliśmy ekipą na studia do Warszawy, ja ze swoim chłopakiem, kilka par i kilka wolnych osób. Mojego chłopaka poznałam w liceum i tak to się ciągnie ponad 3 lata. Zapierdzielałam aby dobrze napisać maturę i dostać się na wymarzoną uczelnie a mój chłopak dobrze ale nie na tyle aby dostać się tam gdzie chciał, więc poszedł tam gdzie go przyjęli byle tylko iść do Wawy. Rok skończyłam jako najlepsza na roku a mój partner zdał po warunku. Ale razem z nami przyjechał mój dobry przyjaciel który w tygodniu ma tylko 1 wolny dzień na wyjście z nami, i to nie co tydzień. Z przyjacielem jestem na tyle blisko ,że czasami mój chłopak zarzuca mi ,że wolę jego, mimo ,że on wie jaki mam stosunek do przyjaciela do czego przekonywał się przez lata w liceum. Mój przyjaciel wyznał mi ,że chciałby być ze mną ale to moja decyzja z kim się wiąże i on to szanuje. Obawiam się, że z mojego chłopaka wyrośnie Ferdek Kiepski, mimo ,że dostaje dosyć dużo pieniędzy miesięcznie to musiał iść do pracy bo dla niego to za mało, chociaż ja dostając taką samą kwotę potrafię jeszcze coś odłożyć. Studia to dla niego bardziej okres zabawy niż początek układania sobie przyszłości i traktuje je bardzo luźno. Mój przyjaciel bardzo się stara aby jak najlepiej zdać studia, zdobyć doświadczenie przez co ma mało wolnego czasu. Puki byliśmy liceum było jeszcze o tyle beztrosko ,że mieszkaliśmy razem z rodzicami i oni w każdej chwili byli w stanie nam pomóc. Teraz przydało by się trochę samodyscypliny i oczywiście wyskoczyć czasem na jakąś imprezę. Z jednej strony doceniam ,że mój chłopak zawsze ma dla mnie czas, doradzi itp ale nie wyobrażam sobie być Haliną Kiepską i trzymać w domu nieroba. Z drugiej strony bardzo podoba mi się ,że mojemu przyjacielowi tak zależy na przyszłości ale obawiam się ,że jego brak czasu może być trudny dla naszego ewentualnego związku.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 57
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakie to typowe dla lasek które same nie wiedzą czego chcą. Najpierw sama układasz sobie wizję że twój chłopak będzie Ferdkiem Kiepskim, potem sama przed sobą usprawiedliwiasz się że nie chciała byś być Halinką Kiepską (podczas kiedy nie wiesz jak się wasz związek potoczy) dając sobie powód by go zdradzić/zerwać dla przyjaciela :D.

Puki


Serio byłaś najlepsza na roku XD?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Tak się starasz i przykładasz, a nie potrafisz "póki" bez błędu napisać. Zluzuj majty, skoro poszedł do pracy bo brakowało mu floty to nierób z niego nie wyrośnie. Przypominam również, że w tym kraju z gówna, mchu i tektury studia to zazwyczaj strata czasu i do niczego się potem nie przydają więc niech się chłopina bawi póki może. Jak Cię kręci bolec zarobas to miej choć tyle godności żeby najpierw zerwać
  • Odpowiedz