Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przyszedł Cyrus Writer, jak na razie jestem zachwycony () zobaczymy jak jutro przyjmie się w biurze.

Znacie inne perfumy tego typu, tj dobre, bardzo podobne do jakichś dużo droższych perfum i tanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
  • 20
  • Odpowiedz
@sengl: Klony (mniej lub bardziej) od Yves de sistelle są ok: Writer White, Ivanhoe In Black (Terre d'H bliżej do EDP), Ivanhoe In Blue (Chanel Bleu EDT- ten dość szybko znika). Writer Gold jest mocno syntetyczny. To cały czas perfumy 100ml poniżej 50 zł i aż takich cudów jak przy Writerze nie ma, ale da się je nosić. Ivanhoe in black wlatuje jak nie chce mi się bawić w wybór
  • Odpowiedz
@amazing-detective-slash-genius: Miałem kiedyś okazję poznać, no i jak kolega napisał: czuć tą mierną jakość składników, pachną taniością. Halloween mam i sobie chwalę bo faktycznie świetnie pachnie. A co w internetach piszą to bierz z przymrużeniem oka, sam ostatnio nadziałem się na dwa zapachy Reyane Tradition, wg tego co ludzie opisywali powinny być dla mnie strzałem w 10, a okazało sie, że ani jeden nie wpisał się w mój plebski gust
  • Odpowiedz
Znacie inne perfumy tego typu, tj dobre, bardzo podobne do jakichś dużo droższych perfum i tanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@amazing-detective-slash-genius: Odkopię trochę temat, ale dziwię się, że jeszcze nikt nie pisał o G.Bellini.
X-Bolt - Boss Bottled
No1 - 1 Million Paco Rabanne

Do kupienia za 12.99 w Lidlu.
  • Odpowiedz