Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Halo halo #medycyna ratujcie. Nie wiem co jeszcze mogę przebadać.

Od roku jestem mocno osłabiona. Zaczęło się od delikatnego omdlenia w saunie (chodziłam na nią z rok, wiec zdziwiło mnie to mocno) i bólu pleców. Ostatnimi czasy doszedł mi mocny pisk w uszach, jakieś farfocle XD pływają przed oczami. Nasila się to przy wysiłku fizycznym. Czasem zakręci mi sie w głowie, a raczej stracę orientację i boli głowa. Pogorszył się troszkę wzrok. Od kilku miesięcy trzymuje mi się też stan podgorączkowy, drżenia rąk i ciała. Fizycznie nie mam kompletnie sily, jeszcze pol roku temu bylam codziennie na basenie a dzis ledwo mam siłę na pracę.

Robiłam rezonans i tk glowy, punkcje, morfologie i tsh milion razy. Potas magnez i sod tez w normie. Punkcja wyszła tez bez zarzutu. usg rowniez.
Co jeszcze mogę zbadac? Nie daję juz rady funkcjonować.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: czy zażywasz lub zażywałaś jakiekolwiek substancje "dodatkowe"? Nie mam na myśli tzw. narkotyków, ale również wszelkiego rodzaju suplementów, leków, pobudzaczy, zwalniaczy etc.
Nie musisz się tym dzielić. Wystarczy, że sama zrobisz sobie podsumowanie z tego i wyciągniesz ewentualne wnioski.
@swinka_morska: Ja pier#@€&€le czy wy w internecie znacie jedynie bolerioze jako jedyna choroba powodująca wszystko ?! Miała punkcję - wiec zgaduje ze neurobolerioze wyluczono.
A reumatolog ? Warto wykluczyć choroby układowe. Stany podgorączkowe moga świadczyć tez o hematologicznych schorzeniach - jak wyglada morfologia ? Co w badaniach biochemicznych ?
i najmniej popularne ale warto pomyśleć czy to nie gruźlica
@AnonimoweMirkoWyznania: zrób jeszcze ekg normalne i wysiłkowe oraz echo serca, holter ekg i ciśnieniowy też nie zaszkodzą. Sporo tych objawów pasuje do niedomykalności zastawki mitralnej.
Druga sprawa to równie dobrze mogą być objawy zaburzeń nerwicowych. Dają one takie objawy bardzo często bez jakiegoś specjalnego odczuwania lęku czy stresu, stąd chorzy często szukają przyczyny gdzie indziej chodząc przez to od jednego lekarza do drugiego bez efektów. Miałaś jakiś ciężki okres ostatnio? Ciężkie
@AnonimoweMirkoWyznania: sprawdź zęby, kiedyś chyba przeszło przez moje oczy, że źle zrobiona kanałówka oddzialywała na nerw, a nikt nie mógł tego powiązać ze sobą i gość robił maraton po lekarzach. Może bruksizm? Ewentualnie sprawdź migdały, bo czasami są przyczyną, uwaga, reumatyzmu, więc może coś gorszego robią.