Wpis z mikrobloga

@garniturowiec: fajne miejsce żeby zamieszkać z dziećmi to zdecydowanie osiedle Olimpia Port, aczkolwiek z dojazdem gorzej. Jesli chodzi o to miejsce to niedawno tamtędy przechodziłam i widziałam ten lokal. Wg mnie totalnie nie, dookoła raczej nie zamieszkują osoby, które są adresatami takich sklepów i nie ma nigdzie normalnego parkingu wokół. :(
  • Odpowiedz
@garniturowiec: Nie wiem co tma chcesz sprzedawać ale ciężko stanąć w okolicy więc nie wiem czy ktoś tam chętnie się zatrzyma autem. Natomiast dojechać spoko.
Co do mieszkania - Gdzieś gdzie masz linie tramwajową, plus park w okolicy. To już sam musisz ogarnąć, która okolica Ci pracuje ze względu na pracę i w ogóle.
  • Odpowiedz
@rysienka: Bardzo dziękuję! A polecasz jakieś konkretne miejsca gdzie powinienem rozejrzeć się za lokalem handlowym? Dobrze żeby był widoczny, ruch zarówno pieszy jak i kołowy oraz strata parkowania / parking. Dziękuję!
  • Odpowiedz
Gdzie zamieszkać w #wroclaw z 2 małych dzieci (zielono, place zabaw, ładnie, dobre połączenie z miastem)


@garniturowiec: Gdzieś koło parku południowegioalbo grabiszyńskiego

Kościuszki / Stawowa to dobra okolica na salon sprzedaży eksluzywnych produktów


@garniturowiec: zdecydowanie nie mieszkają tam ludzie kupujący ekskluzywne produkty
  • Odpowiedz
@garniturowiec: nie jestem specjalistą :) dobrze widoczne i z parkingami są lokale przy ul Jagiełły (w apartamentowcach na dole), przy ul. Zwycięskiej (ludzie tam dłuuuugo stoją w korkach), to mi przychodzi tylko do głowy
  • Odpowiedz
rzy ul. Zwycięskiej


@rysienka: najwolniejsza ulica w kraju... tam jeżdżą głównie mieszkańcy. Zamożni, ale tylko mieszkańcy

@garniturowiec: szukaj czegoś w centrum z dobrym parkingiem, czyli w okolicach galerii (dominikańskiej, renomy, może magnolii), czy innego dużego parkingu (forum muzyki, plac nowy targ). Generalnie ścisłe centrum, na duży ruch w innej okolicy trzeba mieć dobrą markę, żeby ludzie specjalnie chcieli przyjechać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@garniturowiec: +1 dla olimpia. Dodatkowo poszukaj tam moze lokali. Niedlugo beda tam budowac petle tramwajowa, parking i centrum handlowe, wiec ludzi sie bedzie krecic sporo. Dodatkowo przejezdza tam masa ludzi codziennie, bo to jedyna sensowna droga z rozrastajacym sie jak szalony wschodem wroclawia
  • Odpowiedz